Genshin Impact hesabı satın alma

Phipse35

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba! Uzatmadan konuya geleyim. Ben Genshin Impact oynuyorum fakat bir tane de yan hesap istiyorum. Birkaç yeni hesap denedim ama daha 5 yıldızla başlayabildiğim bir hesaba denk gelemedim. Sorum şu, internette bazı sitelerde tek 5 yıldızlı -örneğin Diluc'lu bir hesap 5$- hesaplar satılıyor. Sizce bunlar güvenilir midir? Veya alsam hesap bilgilerini değiştirebilir miyim? Sürekli yeni hesap kasmak beni biraz yoruyor. 5$ verip kurtulmak istiyorum bu dertten.

Arkadaşlar merhaba! Uzatmadan konuya geleyim. Ben Genshin Impact oynuyorum fakat bir tane de yan hesap istiyorum. Birkaç yeni hesap denedim ama daha 5 yıldızla başlayabildiğim bir hesaba denk gelemedim. Sorum şu, internette bazı sitelerde tek 5 yıldızlı -örneğin Diluc'lu bir hesap 5$- hesaplar satılıyor. Sizce bunlar güvenilir midir? Veya alsam hesap bilgilerini değiştirebilir miyim? Sürekli yeni hesap kasmak beni biraz yoruyor. 5$ verip kurtulmak istiyorum bu dertten.
iyi günler kanka genelde güvenli oluyor ama benden sana tavsiye oralar çok pahalı oluyor, türk sitesi de var satan ve bende satış yapıyorum genel olarak starter hesapları satıyorum ama yüksek ar seviyeli hesaplar da satıyorum ve bence sitedeki en ucuz hesaplar da benimkiler xd
site gamesatış sitesi mağza ismim genshin hesaps
şuan aktif olan ilanlarım bunlar ama genel olarak çoğu karakterin starter hesabı mevcut

İyi günler kanka genelde güvenli oluyor ama benden sana tavsiye oralar çok pahalı oluyor, Türk sitesi de var satan ve bende satış yapıyorum genel olarak starter hesapları satıyorum ama yüksek ar seviyeli hesaplar da satıyorum ve bence sitedeki en ucuz hesaplar da benimkiler xd
site GameSatış sitesi mağaza ismim genshin hesaps
Şu an aktif olan ilanlarım bunlar ama genel olarak çoğu karakterin starter hesabı mevcut

Hocam ben de biraz araştırma sonucu GameSatış'dan aldım. Ama sanırım size denk gelmedi. AR5 Diluc satan bir arkadaş vardı ondan almıştım.

iyi günler kanka genelde güvenli oluyor ama benden sana tavsiye oralar çok pahalı oluyor, türk sitesi de var satan ve bende satış yapıyorum genel olarak starter hesapları satıyorum ama yüksek ar seviyeli hesaplar da satıyorum ve bence sitedeki en ucuz hesaplar da benimkiler xd
site gamesatış sitesi mağza ismim genshin hesaps
şuan aktif olan ilanlarım bunlar ama genel olarak çoğu karakterin starter hesabı mevcut

Selamm, benim de AR55 bir hesabım var, satabilir misin acaba? 🤧🥺

Daha ucuza satan yabancı siteler var. Ben 1 dolara AR7 Diluclu hesap satın almıştım.
Ben yabancı sitelere çok güvenememiştim, ayrıca ödeme yöntemleri de biraz sıkıntılı gibi gelmişti. Güvendiğim siteden olsun dedim gamesatışdan aldım. Hesap da büyüdü iyice AR53 oldu aldığımdan beri.

Geri
Yukarı