Gerçek Hayatta Uzaylılar Var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uzaylılar bence kesinlikle var. Gökyüzünde milyarlarca galaksi var ve bu galaksilerin içerisinde trilyonlarca yıldız sistemi ve yıldız mevcut. Ya bizden çok ileri teknoloji seviyesindeler yada yeni yeni taş devirlerine giriyorlar. Benim teorim ; İnsanlık için evrim diye bir şey yok, insanlar başka galaksilerden gelişmiş robot ve embriyolar ile galaksilere yayıldı yani bence diğer galaksilerin içerisindeki yıldız sistemlerinde insan bulunuyor. Evrim konusunda da maymundan geldiğimizi düşünmüyorum ama ilk insan Hz Adem şuanda ki halimizden bence de çok farklıydı zamanla adaptasyon ile insan modernleşti.
Hocam güzel başladınız da sonda ki teori ile çok uçtunuz gibime geldi, saygılar.

O Benim şahsi düşüncem. Bence bu kuvvetli ihtimal. Yorumumu değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim. Saygılar.

Kanıtlarınız nelerdir, varsa bilim camiasına açmayı düşünüyor musunuz? Vardığınız bu sonucun kuvvetli ihtimal olduğunu söylemişsiniz, dolayısıyla elinizde de muhtemelen kanıtlar vardır -tabii en az iddianız kadar sıradışıysa- neden bunu bilim camiasına açmıyorsunuz? Bu arada kimse maymundan geldiğimizi söylemiyor ayrıca ilk insanın da tanımı gereği var olduğunu söylemek...

@Özgür Yazılım Ben bu görüşe çok fazla belgesel ve video izleyerek ulaştım. Biraz araştırırsanız kendi yorumunuz ile sizde bir şeyler söyleyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı