Gerçekçi grafikli Roblox FPS oyunu

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyunu ilk defa görüyorsanız ilk bakışta Call of Duty sanabilirsiniz. Ama aslında Roblox :D

Grafikleri dışında oynanışı da ciddi derece şaşırtıcı ve zevkli. Arada girip 30-40 dakika oynanıp çıkılabilir. Sonuç olarak indirmeden direkt girip oynanan bir oyun ama buna rağmen zevkli bence.
Oynamak için Roblox'ta "Frontlines Demo" olarak aratabilirsiniz.

Bu oyunu da öneririm, özellikle silah mekanikleri ve modlama seçenekleri açısından aşırı gerçekçi.

Bu oyunu da öneririm, özellikle silah mekanikleri ve modlama seçenekleri açısından aşırı gerçekçi.

Bu ikisi de Frontlines kadar olmasa da oynanabilir oyunlar bence.
Roblox'un yan versiyonu Blockman Go oyunudur. Ona da bakabilirsiniz hocam. Tabii kalite olarak Roblox çok ileri.
Beğenmedim. Roblox'u savunacağım hiç aklıma gelmezdi ama en azından böyle modları var :D Bu bayağı minecraft-roblox çakması leş bir şey gibi duruyor.

Son düzenleme:

Bu ikisi de Frontlines kadar olmasa da oynanabilir oyunlar bence.

Beğenmedim. Roblox'u savunacağım hiç aklıma gelmezdi ama en azından böyle modları var :D Bu bayağı minecraft-roblox çakması leş bir şey gibi duruyor.
3-4 yıldır oynuyordum. Arkadaşım vasıtasıyla indirmiştim, ilk başta bende sizin gibi bu ne yahu diyordum. Sonra nedense çok güzel gelmeye başladı😀 Belki arkadaşımla oynadığım için bana güzel gelmiştir. Bu arada hocam oyunda kabile ve guruplar arkadaş bulabiliyorsunuz. Mesela benim kabilem full dolduğu için alımları kapattım.

Geri
Yukarı