En gerçekçi FPS Oyun: Hell Let Loose

Makaleler
10
Daha fazla  

1642895980342.png

Oyun Çıkış Tarihi: 27 Temmuz 2021
Yapımcı Firması: Black Matter Pty Ltd
Yayıncı Firması: Team17

Sistem Gereksinimleri:

Intel Core i5-8400 2,8 GHz / AMD Ryzen 5 2600X 3,6 GHz
16 GB RAM
Grafik kartı 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 590 veya daha iyisi
30 GB HDD
Windows10 64 Bit.

Oyun Hakkında:

Hell Let Loose çok oyunculu İkinci Dünya Savaşı birinci şahıs nişancı tabanlı bir oyundur. Oyun ayrıca Avustralya stüdyosu Black Matter'ın ilk projesidir.

Hell Let Loose II. Dünya Savaşını gerçekçi bir şekilde tema alır ve oyuncular Stalingrad savaşına, Kursk savaşına veya Overlord Operasyonuna katılabilirler, hem müttefik hem de Mihver kuvvetleri temsil edilmektedir. Geliştiriciler, zaman içinde diğer cephelerle daha fazla harita yayınlamayı planlamaktadırlar.

Hell Let Loose en güçlü yanı 3D grafikleridir ve oyun çok iyi görünüyor. Unreal Engine 4 kullanılarak geliştirildi. Bu, geliştiricilerin ayrıntılı silah ve makine modelleri ve patlamaların yüksek kaliteli parçacık efektleri açısından zengin bir ortam oluşturmasını sağladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İndirimlerde 30-40 TL aralığına düşen bir oyun sanırsam, alıp bir şans vereceğim. Oynamak için arkadaş şart mı sizce?

İndirimlerde 30-40 TL aralığına düşen bir oyun sanırsam, alıp bir şans vereceğim. Oynamak için arkadaş şart mı sizce?

Tanıdığın arkadaşlarınla her online oyun daha zevkli olacaktır. Yoksa bile oynanmaz diye bir şey yok bence. Yalnız kurt olarak takılırsın. :D

Erken erişimdeyken 37,50 TL oluyordu fakat artık o kadar düşeceğini sanmıyorum. 100 TL civarındaydı geçen indirimlerde.

Neye göre en gerçekçi? Bence BF1 bundan çok daha iyi ve gerçekçi duruyor.
Evet. BF1'de HUD kapatıldığında bundan daha iyi bir deneyim oluyor görsellik ve atmosfer açısından.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başlığa göre yorum yapacak olursam, en gerçekçi FPS oyunu tartışmasız Escape From Tarkov'dur. Üstüne daha gelmedi, gelecek gibi de durmuyor.

Hell Let Loose ilk çıktığı zaman aldığım ve oynaması zevkli güzel bir oyun. Verdun oyunundan esinlenerek yapılan bir oyun. Bu zaman için çok kişiyle oynanan savaş oyunu aranıyorsa, BF 2042'den bile önce gelir. Günümüze göre diyorum. Geçmiş BF oyunlarını katmıyorum tabii.

Squad mantığının önemli olduğu bir oyun. Bu yüzden 4 kişi ile oynamak saracaktır. Tek kişi de oynayabilirsiniz fakat galibiyet için takım olmak önemli. Bazı saldırı savaşları aşırı kilit oluyor ve içeri sızması güç oluyor. Kilidi kırmak için takım halinde hareket etmek gerekiyor.

İndirimlerde tavsiye edeceğim bir oyun. Fakat şu anki mevcut fiyatına değmez. 80TL'ye almıştım. Şimdi de 80 olsa önerebilirdim. 150TL bu oyun için çok fazla. Ama güzel zaman geçirtir.

Geri
Yukarı