Gerçekleştirmek istediğiniz projeler

Çok projem vardı. Küçükken amacım bilgisayar mühendisi olmaktı. İmkanlar elvermedi olamadık. Küçükken bilgisayarları cebe taşımak gibi bir gayem vardı. O zamanlar daha cep telefonları akıllanmamıştı yani bilgisayar haline gelmemişlerdi. Onun dışında güneş enerjisi ile çalışan laptop, bitmeyen batarya ve kendi kendini onaran çip lehimleri gibi projelerim vardı.

Yapılması özlenen şey olarak geçiyor anlamı bakabilirsiniz.
Ve ya bir örnek cümle vereyim: "Faroe adaları'ndan ev alma hayalimi gerçekleştirdim."

Katılmıyorum, çünkü hedefler paylaşılırsa yardım edilebilecek insanlardan yardım alınıp daha iyi sonuçlara ulaşılabilir diye düşünüyorum.
Gerçekleşmemiş bir durumdan söz ediyorsunuz. Plan/Proje dahilinde size yapmak istediğim şeyi anlatıyorum ve açıklıyorum.

TDK, Proje:

1. isim Değişik alanlarda önceden plan ve programa alınmış, maliyeti hesaplanmış, kurum ve kuruluşların yönetim organları tarafından onaylanmış, kısa ve uzun vadeye bağlanarak özel kurum veya devlet adına gerçekleştirilmesi kabul edilmiş bilimsel çalışma tasarısı.

2. isim Gerçekleştirilmesi istenen tasarı:
"Babamın İstanbul seferi projesi kız kardeşimle bana değil, anneme de ciddi görünüyordu." - Yakup Kadri Karaosmanoğlu

3.
isim, mimarlık Mal sahibinin isteğine göre yapılacak bir yapıyı, belli bir programa göre inşa edilecek bir yapı bütününü, bir makine veya bir kuruluşu plan durumunda gösteren çizim.

Kapakları engellilere bağışlama imkanınız var mıdır peki?
Kapak dediğim yanlış olmuş asıl amacımız 5L şişe biriktirmek.
Kapaklar çoğunun üstünde değil, bazıların da var onları da sökmekle pek uğraşmıyoruz açıkçası. :(
Aslında bunu yapmalıyız, gelecek aya babama söyleyeyim.

Selamlar, başlıkta da görmüş olduğunuz gibi gerçekleştirmek olduğunuz projeler var mı?
Varsa anlatın saygılı bir şekilde eleştirelim, yardım etmeye çalışalım belki size yardım edebilecek birileri çıkar.
Ben gerçekleştirdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka bir yana oyun yapmak istiyorum.

Ben gerçekleştirdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka bir yana oyun yapmak istiyorum.
Arkadaşlar ekip olarak toplansak güzel şeyler yapabiliriz.

Geri
Yukarı