Gereksiz bilgiler verelim

Arkadaşlar başlığa insan gibi herkesin bildiği bilgileri ve saçma şeyleri yazmayın dedim ama siz komik bulup yazmaya devam ediyorsunuz senin ayağında çorap olmaması kimsenin umurunda değil, sizin gibilere anlatmak için örnek bile verdim. Lütfen boş yorumlarınızı kendinize saklayın isterseniz boş sayfaya yazıp kendi kendinize okuyup gülün ama konuyu kirletmeyin.
Ne yaşıyorsun bilader saçma sapan konu açma ozaman. Adam akıllı yaz konuştuğun laflara da dikkat et. Böyle boş konularla uğraşacağına git ozaman araştır.

Ne yaşıyorsun bilader saçma sapan konu açma ozaman. Adam akıllı yaz konuştuğun laflara da dikkat et. Böyle boş konularla uğraşacağına git ozaman araştır.
Patates cipsinin patatesten yapıldığını yazıp şaka yapmaya çalışıyorsun, konuyu beğenmediysen geç. Saçma bir konu olduğunu da düşünmüyorum bence gayet eğlenceli ama sizin gibiler eğlenceli bozuyor. Doğru düzgün yazan kişilere de teşekkür ederim ben beğendim.

Atatürk evrensel bir liderdi. Amerika, İsrail, Meksika'da bile Atatürk heykeli vardır. (onlar bile bu adamın heykelini dikerken ülkedeki bazı insanların yaptığı şeye bak)

Geri
Yukarı