Gereksiz bilgiler verelim

Gereksiz bilgiler yazın da biraz eğlenelim. (lütfen herkesin bildiği bilgileri yazmayın + yok işte su içersen susuzluğun gider tarzı saçma şeyler de yazmayın.)
Örnek: Barbie bebeklerinin yapımcısının çocuklarının adı Barbie ve Ken'dir.

Eki Görüntüle 1088806
Gözleriniz hep aynı büyüklükte kalır, büyümezler.
Devekuşlarını beyni, gözlerinden küçüktür.

Berlin'de Sovyetler bayrağını asan bir Türk'dü. (Türkiye değil)
Undertaker 21 Wrestlemania maçından yenilgisiz çıkmıştır.
Ankara Ulus'a 1963 yılında havada yolcu uçağı ve savaş uçağı çarpışmış, 104 kişi ölmüştür. Kayıtlara ise Ulus Faciası olarak geçmektedir. (düşünsenize, hiç uçağa binmemişsin ve bir uçak kazasında ölüyorsun)
Söylentilere göre özgürlük heykeli Osmanlı için yapılacaktı. (YouTube de videosu var. İzleyin.)
Schwerer Gustav tarihin en büyük savaş topuydu. Günümüzde bile böyle bir şeyi yapmak zor.
Uzay roketleri Nazilerin V2 füzelerinden ilham alınarak (kopyalanarak) yapılmıştır. Ve ilk uzaya çıkan insan yapımı alet olmuştur.
Osmanlı 3 kıtaya yayılan nadir imparatorluklardandır.
Undertaker Türkiye boy ortalamasından daha uzundur. (2.80)
Dünyanın ilk hayalet uçağı F-117 (<3) Nazilerin bir uçağından esinlenerek yapılmıştır. (ismini unuttum)
Vagon 2419 2 kez barış antlaşması imzalanan bir vagondan daha fazla anlamı vardı. Bu vagon propaganda için inanılmaz değerliydi.
İyi sosyaller dilerim ;)

Arkadaşlar başlığa insan gibi herkesin bildiği bilgileri ve saçma şeyleri yazmayın dedim ama siz komik bulup yazmaya devam ediyorsunuz senin ayağında çorap olmaması kimsenin umurunda değil, sizin gibilere anlatmak için örnek bile verdim. Lütfen boş yorumlarınızı kendinize saklayın isterseniz boş sayfaya yazıp kendi kendinize okuyup gülün ama konuyu kirletmeyin.

Geri
Yukarı