Gereksiz Bir Bilgi Verin

• Konuyu başlatan Sanch
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 64B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çalıya saklanan kedi. Resmin bu kalsın değiştirme sakın. Yıllar önce kedim araba kullanmıştı otobanda. Ben okula giderken kedim direksiyondaydı. Yani kucağımda. Yaklaşık 190 ile gidiyordum. Direksiyondaydı kedim. Gerçek hikayedir. Yani elledi direksiyonu kucağımda.

John wick serisinin yönetmeni, aynı zamanda matrix serisindeki başrol; Keanu Reeves'in dublorüymüş. Şaşırdık mı? Ben bayağı şaşırmıştım.

Çalıya saklandı kedi. Başka konuda heralde saklanıyor. Çalıda değil artık direksiyonda bu kalsın.
Yemek yemem lazım. Göbek kontrol yapcam daha.

Cumhurbaşkanlığı forsunda 16 yıldız bulunmaktadır.

Gök yüzüne bakınca her gece milyarlarca yıl geçmişi görebilirsiniz.

Tabii bu sadece yıldızların parlaması şeklinde gözükür. Görüntünün ışık hızıyla dünyaya ulaştığını düşünürseniz ve 1 milyar ışık yılı uzaklıktaki bir yıldızın görüntüsünün dünyaya ulaşması 1 milyar yıl süreceği için aslında her gece farklı geçmişlerden birer yıldız görüntüsünü görüyoruz. Belki de şu an orada değiller ve çoktan patladılar veya başka yıldızlarla çarpıştılar. Bu olasılıklar çoğalabilir, galaksi çarpışmaları, kara deliğin yutması gibi.

Bu mesajı yazarken Technopat'a en son üye olan kişi @Aragorn3216 'dır.

Bulunduğumuz dünya'da kıyamet çoktan kopmuş ve bizler gelen 2. veya 3. dalga olabiliriz, veya daha da üstü.

Dünya yuvarlak değildir, Geoit'dir.

Bu konuda 32. sayfada 9.mesajı @Sanch yazmıştır ve son kelimesi " garip. " Olmuştur.

Technopat'da bu mesaj yazılırken 943.804 konu, 6.331.153 mesaj, 310.574 üye bulunmaktadır.

Assasin's Creed Black Flag (IV) bayrağının yapımını anlatan bir konum vardır.

Technopat'a katılan insanların %90'ı Kurallar'ı okumamakta.

Hıçkırık, ortalama 30 saniye hıçkırılmayınca geçer, bazen bu süre 60 saniyeye kadar çıkabilir.

Packard Bell, Acer'in alt markasıdır.

Corsair'in bir akıllı saati bulunmakta Corsair DT88.

Technopat'da soru olarak oluşturduğunuz bir konuda, "en iyi cevap" ı seçerseniz tekrar "en iyi cevap" ı kaldıramazsınız, bunun için "en iyi cevap" olarak seçmiş olduğunuz cevabı raporlamanız gerekmektedir.

Yaptığınızın her şeyin olasılığı %50'dir, ya yapabilirsiniz ya da yapamazsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı