Gereksiz Ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimse kusura bakmasın, açık yazacağım. Ben de 2 kere burada hatırı sayılır bir süre modluk yapmış biri olarak yazacağım hatta.

Öncelikle forumun yetkilileri gördüğüm kadarıyla ''konu dışı'' gibi bölümlerde özgürlükten, adaletten bahsederken bunu yetki bazında çok hayata geçiremiyorlar. Terzi kendi söküğünü dikemez boyutunda.

Şöyle bir algı var sanki. Verilen her uyarı haklıdır, silinen her mesaj doğru karardır, atılan her yanlış bilgilendirme doğru bir şekilde atılmıştır.

Böyle bir şey yok. Herkes insan, hata yapabilirsiniz. Burası 0 hata ile işletilecek bir yer değil zaten. İnsanların hatalarını veya kendi yaptığınız hataların gün yüzüne çıkmaktan neden rahatsızlık duyuyorsunuz.

Bu forumda birkaç tane troll modluk yapmıs kisi vardı. Defalarca benden hoslanmadıgı icin hak etmedigim halde gereksiz uyarı attı. Bildiri konusu actım, silindi. Çalışmayan bize bildirine yazdım, geri dönen olmadı. En son Mikail Fidan'a özelden ulaştım, gerekli kisiye haddini bildirdi.

Haksızlığa tahammulu 0 olan biri olarak ben hakkımı sonuna kadar savunurum. Almadan da bırakmam. Konuyu kilitlemeden, adamın derdini dinleseniz, güzelce yaptığı hatayı anlatsanız adam da ok deyip geçecek.

Altına super moderator yazısını alan kral olmuyor. Siz de bir zamanlar uyeydınız, olaya uye psıkolojisiyle bakmadıgınız surece boyle sitemler surecektır.

Son düzenleme:
Havadan Sudan 2' yi başkasının açmaya çalıştığını fark etmeden ben de öyle bir konu oluşturdum, silindi az önce. Bir kişi daha denerse sanırım moderatörler konseyinden toplu ban yiyeceğiz.
Bugün forumda işçi-patron savaşı başladı. Bunu istedikleri kadar devam ettirebilirim. Bazı haklarımdan mahrum bırakılmak umurumda değil. Sahip olduğun her hakkı teker teker alacağım ve bunu haklarımı tekrar kazanana kadar devam edeceğim. Hesabımın silinme ihtimali ile forumda dolaşıyorum şu an...

Havadan Sudan 2' yi başkasının açmaya çalıştığını fark etmeden ben de öyle bir konu oluşturdum, silindi az önce. Bir kişi daha denerse sanırım moderatörler konseyinden toplu ban yiyeceğiz.
Tipta çareler tükenmez. Muhakkak eskiden kalma açık ''Havadan Sudan'' konuşabileceğimiz konular vardır. Hortlatın gitsin. Ordan devam edelim. 😈 🤣

İpucu: ''Mikail Fidan'' bir keresinde hortlatılan konuda son mesaj konuyla ilgiliyse kişi ceza almaz demişti. Yani hortlattığınız konunun mesajı konuya uygun olsun. 😈

Bugün forumda işçi-patron savaşı başladı. Bunu istedikleri kadar devam ettirebilirim. Bazı haklarımdan mahrum bırakılmak umurumda değil. Sahip olduğun her hakkı teker teker alacağım ve bunu haklarımı tekrar kazanana kadar devam edeceğim. Hesabımın silinme ihtimali ile forumda dolaşıyorum şu an...
Hocam mesajı öyle bir yazmışsınız ki kendimi bir an hakkı için savaşan bir devrimci gibi hissettim...

Cezayı veren moderatör arkadaş galiba şuan yöneticiler ile görüşüyor. Son vakitleri olabilir arkadaşımızın. Forumdaki milletin iradesiyle oynanmayacağını anlamıştır belkide. :)

Bir Ekrem İmamoğlu mu doğuyor yoksa? 🤣

''Havadan Sudan 2'' açılmayınca konuyu ''Havadan Sudan 2''ye çevirdik. İşte üyelerin gücü. 🤣

Türkiye' ye yayılacak devrim dalgasının Technopat Sosyal' de başlaması gurur verici olabilirdi :)

Tipta çareler tükenmez. Muhakkak eskiden kalma açık ''Havadan Sudan'' konuşabileceğimiz konular vardır. Hortlatın gitsin. Ordan devam edelim. 😈 🤣

İpucu: ''Mikail Fidan'' bir keresinde hortlatılan konuda son mesaj konuyla ilgiliyse kişi ceza almaz demişti. Yani hortlattığınız konunun mesajı konuya uygun olsun. 😈

Vallahi doğru. Ben konu buldum bile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı