Gereksiz VAC ban

Gustavo Fring

Hectopat
Yer
İstanbul/Başakşehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
System : MSI PULSE GL66 11UEK-048TR Notebook
Mouse : Corsair Katar Pro (CH-930C011-EU)
Headset : Gamenote H2002D
Second Screen: Philips 203V
Meslek
Öğrenci
Şimdiden yiğenim hile kullanmazsan ban yemezsin cart curt diyecek insanların ayak seslerini duyar gibiyim. Buyurun az çok nasıl oynadığımı gösteren video kayıtları. Hatta ve hatta tahminimce ban yememe sebep olan basit eğlence oyununun videosunu bile izleyebilirsiniz.

Şaka gibi ya. Bin bir emek verdiğim Steam hesabı çöp oldu. Bak şu işe. Bir de sanki Overwatch ban yemişim. Kör insanlar mı izliyor bu videoları? Öyleyse kimse güvende değil. CS:GO'yu derhal bırakınız. Eğer banlanmak istemiyorsanız. Geri kalan yazdığım şeyler videonun açıklama kısmında. Buyurunuz.

Israrla hile kullandığımı düşünen varsa ( hesabıma bakın niye çöp edeyim diye klasik bir şey demeyeceğim ) yüklediğim videoları istediğiniz kadar izleyin. İster 0.25 yapın ister maksimum hız. Size kalmış.

CS:GO, Sniper ghost Warrior'dan bile beter bir oyundur.

Buyurunuz Steam hesabım:

Elimde olan bütün videoları yüklemeye çalışacağım. Ana video alttakidir. Diğer videoları açıklama kısmına bırakacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video yüklesen bile nafile haksız bir ban varsa otomatik VAC ban kaldırılıyor anti OBS bulunuyor hilelerde videoda çıkmıyor yani boşa video ile kaldırtmaya çalışma banını.

Valve saçma sapan şeylere de ban atıyor yaklaşık 1500 gün önce bunu kendim de deneyimlemiştim. Hesap çöp oldu diye düşünmenizin bir manası yok istediğiniz oyunu oynarsınız sadece CS:GO için bir hesap açabilirsiniz. Aynı şeyi kendim de yaşamıştım, ilk zamanlarda bıçaklar tradeler falan ile oynadığım hesap bir sabah banlanmıştı, ne kadar uğraşsam da o ban kalkmadı öylece profilimde duruyor pek takılmıyorum en azından FPS oyunlarını bırakıp akıl sağlımı yerine getirdim, size de bunu tavsiye ederim.

Video yüklesen bile nafile haksız bir ban varsa otomatik VAC ban kaldırılıyor anti OBS bulunuyor hilelerde videoda çıkmıyor yani boşa video ile kaldırtmaya çalışma banını.
Kaldırmıyorlar. Ne üçüncü parti bir yazılım yükledim ne de başka bir şey yine de o banı kaldırmadılar.

Dostum kaldırtmaya çalışmıyorum. Sadece az çok nasıl oynadığımı göstermeye çalışıyorum. Ha bir de otomatik kalksa ne olacak? Nasıl insanlar kontrol ediyor bizi?

Evet sinirden titriyor. Doğru bildiniz.
Umarım eliniz titriyordur.

Valve saçma sapan şeylere de ban atıyor yaklaşık 1500 gün önce bunu kendim de deneyimlemiştim. Hesap çöp oldu diye düşünmenizin bir manası yok istediğiniz oyunu oynarsınız sadece CS:GO için bir hesap açabilirsiniz. Aynı şeyi kendim de yaşamıştım, ilk zamanlarda bıçaklar tradeler falan ile oynadığım hesap bir sabah banlanmıştı, ne kadar uğraşsam da o ban kalkmadı öylece profilimde duruyor pek takılmıyorum en azından FPS oyunlarını bırakıp akıl sağlımı yerine getirdim, size de bunu tavsiye ederim.

Kaldırmıyorlar. Ne üçüncü parti bir yazılım yükledim ne de başka bir şey yine de o banı kaldırmadılar.
O kadar emek verdim ben buna üzülüyorum. Ne güzel haziran başı bırakmıştım oynamayı. Neden tekrar başladım ki.

Basit eğlence ve death match overwatch a düşmüyor. Vac ban, valve anti cheat adı verilen yazılımın, oyun dosyalarını kontrol etmesi ve değişiklik tespit etmesiyle sistem tarafından da atılıyor. Sen kullanmadıysan bile, hesaba biri girip kullanmış olabilir.

Öncelikle geçmiş olsun demek istiyorum dostum videolarını izledim hesabına da baktım pek hile kullanacak birine benzemiyorsun zaten biraz zor da olsa umarım otomatik olarak yanlışlık olmuştur ve kaldırılır ikinci olarak şu yanlış anlaşılmayı da düzeltmek istiyorum CS:GO'da şu an da dahil bir süredir Overwatch olayı askıya alındı Source 2 hazırlıkları için.

O kadar emek verdim ben buna üzülüyorum. Ne güzel haziran başı bırakmıştım oynamayı. Neden tekrar başladım ki.
Hocam bakın https://steamcommunity.com/id/kearlett/ bu hesabımda CS:GO ilk çıktığı günden beri oynamıştım içinde 1-2k civarındaki bıçakların takasıydı kasadan düşürmesiydi hepsini yaptım 600 küsür saatte oynadım adam gelmiş bana VAC atmış, yalvardım yakardım açtıramadım. Sizin emeğinize vs. baksalardı en basitinden benimki çoktan kaldırılırdı. Uğraşmaya değmez maalesef.

Geri
Yukarı