Gereksiz Windows 10 hizmetleri nelerdir?

342746

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar, bilgisayara Win 8.1 yüklemiştim ama driverler vs. sadece Windows 10 için o yüzden tekrar Win 10'a geçiş yapacağım. Windows 10'da bilgisayarımın kullanımını etkilemeyecek fakat performansını artıracak gereksiz hizmetler hangileri? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar, bilgisayara Win 8.1 yüklemiştim ama driverler vs. sadece Windows 10 için o yüzden tekrar Win 10'a geçiş yapacağım. Windows 10'da bilgisayarımın kullanımını etkilemeyecek fakat performansını artıracak gereksiz hizmetler hangileri? Şimdiden teşekkürler.

Xbox, Windows 10 ilk yüklediğimde ilk işim Xbox'u kaldırmak oldu arkada kendi kendine veri topluyor falan bilgisayarı yavaşlatır. Ayrıca odaklanma yardımınıda kapatırsan iyi olur.

Bu rehber yardımcı olabilir. Ayrıca HDD kullanıyorsan 1511 sürümünü kursan iyi olur.

Windows 10 Home Single Language geçersen zaten çoğu gereksiz şey yok.
Cidden mi? Öyle ise Single Language yükleyebilirim.
Bu rehber yardımcı olabilir. Ayrıca HDD kullanıyorsan 1511 sürümünü kursan iyi olur.

1511 sürümünü nereden bulabilirim hocam? Bir de Windows Update kendisiji güncellemez mi?

1511 sürümünü nereden bulabilirim hocam? Bir de Windows Update kendisiji güncellemez mi?
Birazdan Link'i bulup koyarım. Update hizmetlerini kapatırsan sorun olmayacaktır.

Buldum:

Yeni konular

Geri
Yukarı