Gereksiz yere VAC ban yemek

millennium

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar artık bu başlıkta konu açmaktan sıkıldım ama maalesef yine Valve'ın dandikliğinden dolayı başıma bu geldi, ticket attım cevap gelmedi. Bir de ilginç olan konu ise 2 hafta Steam hesabıma hiç girmedim ve girmediğim süre içerisinde gelmiş artık gerçekten bıkmış vaziyetteyim hukuki bir yol varsa hemen başvuracağım bu kadar saçmalık da olmaz artık. Başıma gelen VAC banların haddi hesabı yok HUD bile kullanmıyorum ban yiyorum adamlar çatır çatır hile yapıyorlar hiçbir şey olmuyor.

Sizin farkında olmadığınız bir sebepten yemişsinizdir burada o kadar konu açılıyor yabancı geniş forumlarda da insanlar aynı şekilde haksız yere yedim diyor ama haksız olmuyor. VAC ban geri dönüşü olmayan bir ban çeşidi ve öyle yanlışlıkla verilen bir ban değil. Siz hile kullanmıyor olsanız bile arka planda çalışan bir program bunu tetikleyebilir. Hukuki açıdan da herhangi bir haklı noktanız yok anlaşma açık net Valve oyunu oynuyorsun Valve korumalı sunucuda oynuyorsun ve Valve'ın sunduğu yazılım sayesinde oynuyorsun şikayet edebileceğin programı suçlu gösterebileceğin bir nokta yok. Steam hesabınızın sizin haberiniz dahilinde olmadan başkası tarafından kullanılması sonucunda yemişte olabilirsiniz. Son olarak'ta oyunda hile yapan insanlar var bu doğru ama ben ne zaman hile yapan birini görsem rapor eder ve profilini takip ederim genelde bir kaç gün içinde VAC ban alıyorlar. Bilgisayarınızda zararlı bir yazılım olmadığından hesabınızın çalınmadığından ve sabit bir internet bağlantısına sahip olduğunuzdan emin olun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı