Geride kalmışlık hissi

Kontrol edebilmenize sevindim
Teşekkür ediyorum yorumlarınız için.

Merhaba bende YKS'ye hazırlanıyorum açık öğretimden devam ediyorum bu sene 12. sınıfım
Aslında bu YKS'ye hazırlanma süreci psikolojimi bozdu diyebilirim.
Az kaldı. 5,5 ay civarı. Bu bir süreç tabii. Düşüşler olacaktır ancak hızlı toparlamak çok önemli.

Merhaba. Kendimi sürekli başkalarıyla kıyaslıyorum. Kıyasladığım için sosyal medya hesaplarımı silmiştim ama nedense kendimi hep geride hissediyorum. Herkes benden öndeymiş de ben gerideymiş gibi hissediyorum. Bu durumu aşamıyorum (örneğin: Benden küçük kişilerin bile parayla kızla takılması benim ise ders çalışıp düşük beklenti içinde olmam)
Bazı şeyler zoruma gidiyor arkadaşlar ve bu huyumdan nefret ediyorum.
Oncelikle erken kalkiyorsun, soguk dus aliyorsun. (hasta olman durumunda sorumluluk kabul etmiyorum)

Sonra oturuyorsun bilgisayarin basina cakma kiyafetler aliyorsun. Pinterestten 2-3 alkol fotografi bulup İnstagram'da paylasiyorsun gecelegin.

Para gosterme isini hic dert etme, aliyosun cakma para gecersizdir yazisi ustunden tutup İnstagram'da paylasiyorsun.

Simdi diyeceksin ki "Kiz isi ne olacak?".

Gidiyorsun kiz bir kuzeninle fotograf cekiniyorsun daha sonra yuzune sansur koyup İnstagram'da paylasiyorsun.

(Yatirim tavsiyesi degildir)

(Herhangi bir durumda hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum)

Ben çok az bir sure kaldığını ve surekli yaz tatilini dusunuyorum. Seneye bırakmanın benim için zor olacağını dusunup, duruyorum.

Hocam ben sosyal ilişkilerim zayıfladığı için YKS'yi ara sıra bırakıyorum ama biliyorum ki ileride pişman olucağım umarımki ümide daha fazlasını yaparız tek inancım bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı