Getir çöktü mü?

Prism

Hectopat
Makaleler
1
Getir uygulamasındaki canlı desteğe veya müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşamıyorum, siparişim 60 dk oldu hâlâ hazırlanıyor olarak gözüküyor. Sizde durum nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Getir uygulamasındaki canlı desteğe veya müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşamıyorum, siparişim 60 dk oldu hâlâ hazırlanıyor olarak gözüküyor. Sizde durum nasıl?

Geçen gün tatlım 2 saat 15 dakikada geldi. Restoranlar aşırı siparişe yetişemiyor. Müşteri hizmetleriyle bir saate yakın konuştum. Bu konuda çok sorun yaşadıkları fakat bu yasak koşullarından dolayı aşırı talebin karşılanamadığı açıkladı.

Dün iftarda Burger istedim, babamlara da Aspava söyledim. Onların iftardan 15 dakika önce, benimki iftardan 15 dakika sonra geldi. Sipariş gelmediğinde iptal etmek istedim canlı destekten, geri iade yapmayız dediler. Restoranlarında hatası var bence, yetiştiremeyeceği siparişi almamalılar. Yemeksepetinde bunlar olmamıştı bana.

Dün iftarda Burger istedim, babamlara da Aspava söyledim. Onların iftardan 15 dakika önce, benimki iftardan 15 dakika sonra geldi. Sipariş gelmediğinde iptal etmek istedim canlı destekten, geri iade yapmayız dediler. Restoranlarında hatası var bence, yetiştiremeyeceği siparişi almamalılar. Yemeksepetinde bunlar olmamıştı bana.
İftara gelsin seçeneğini seçtin mi kendi siparişini verirken?

Müşteri hizmetleri 20 dakika da bağlanıyor çok yavaşlar. Ürünüm gelmedi diyorum ürün geldikten sonra bağlanıyorlar. :D Bak kupon vermeseler fazla sipariş vermem. Mesala Burger King 20 TL kuponu vermişler. Bunu vermese belki de kullanmam.

Geri
Yukarı