Çözüldü Getir yemek 3-4 km mesafede kaç dakikada gelir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Akbaba İsmet

Hectopat
Makaleler
2
Getir Yemek'ten sipariş vereceğim fakat restoran ile bizim eve 3-4 km yol var ne zaman gelir? Getir'in kendi kuryesi getirecek.

Ben kurye olmadığıma göre 30 dakika içerisin de getirir. Nereden bilelim yahu? Belki hava koşulları değişti belki motor arıza yaptı. Saçma soru.

Dakikası dakikasına cevap beklemedimki? Sadece daha önce sipariş etmediğim için getir kuryelerinin hızlı olup olmadığını bilmiyorum o yüzden sordum.

Ben kurye olmadığıma göre 30 dakika içerisin de getirir. Nereden bilelim yahu? Belki hava koşulları değişti belki motor arıza yaptı. Saçma soru.
Arkadaşlar iyi mi? Arkadaş normal koşullarda ne kadar sürebileceğini sormuş. Sizin akıl seviyenizi ölçmüyor veya genel kültürünüzü ölçmüyor. Deneyiminiz yoksa mesaj kasmayın boşu boşuna konuları kirletmeye gerek yok.

Siparişi restorandan aldıktan sonra 10dk da getirir tahmini olarak. Haritada da izleyebilirsiniz konumunu.

Arkadaşlar iyi mi? Arkadaş normal koşullarda ne kadar sürebileceğini sormuş. Sizin akıl seviyenizi ölçmüyor veya genel kültürünüzü ölçmüyor. Deneyiminiz yoksa mesaj kasmayın boşu boşuna konuları kirletmeye gerek yok.
Bos yorum yapmayin. Restorantin iftar saatindeki yogunlugu, kuryenin motoru, trafik gibi faktorleri nasil bilecegiz. Tartisma ortami yaratmayin kafanizi kullanin. Siz suan bir sure belirterek sallama yapiyorsunuz net konusmak gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı