GetirYemek'te ilk siparişinize özel Mastercard ile 60TL ve üzeri harcamalara 40TL indirim

463895

Hectopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Screenshot_2021-12-27-17-14-12-96_e253b09579dc200cd0fba0dacae58c74.jpg

Kampanya 27 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
GetirYemek'te Masterpass ile Mastercard logolu banka, kredi kartı ve ön ödemeli kartlara özel ilk siparişinizde 40 TL indirim uygulanır.
Bu kampanya size ve şu an bulunduğunuz yere özeldir.
Kampanya sadece “Restoran Getirsin” teslimat yöntemi ile verilen siparişlerde kullanılabilir.
Kampanya sadece Masterpass ile ödeme yönteminde Mastercard logolu kartlarda geçerlidir.
Promosyonlu sepet tutarı, minimum sepet tutarının üzerinde olmalıdır.
40 TL indirim, 60 TL ve üzeri sepetlerde uygulanır.
Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
Örnek 1: Sepet 40 TL => 20 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 60 TL => 20 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 70 TL => 30 TL ödenir.
Kampanya GetirYemek'teki ilk siparişinizde ve sadece 1 kullanım için geçerlidir.

Sipariş üst limiti yoktur.
İndirim “Siparişi Ver” ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir.
Başka kampanya ile birlikteştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.
GetirYemek ve Mastercard, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Lan daha dün başka bir ilk sipariş fırsatı kullandım.

Eki Görüntüle 1253620
SMS onay siteleri oluyor 10-15 TL'ye yeni getir hesabı doğrulayıp faydalanabilirsiniz tabii direkt doğrulanmış hesap satın almak daha karlı olabiliyor fakat ben hesap satan kişi bilmiyorum Getir için. Yemeksepeti için derseniz hesaphocam.com var 3-4 aydır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım ve fiyatlar gayet uygun. Hesabı satın alıyorsunuz, bilgileri veriyor sonra giriş yapıp hesaptaki kuponu kullanıyorsunuz. Hesapları aldıktan sonra sizin oluyor, e-posta falan değiştirebilirsiniz.

Geri
Yukarı