Getkmspico sitesi virüslü mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilgisayara zarar verebilir. Temiz kurulum yapabilirsiniz.

Evet virüslü. Görev yöneticisini açın, ayrıntılar sekmesine gelin ve oradan KMSpico uygulamasını bulun. Sağ tıklayıp dosya konumunu açıp, oradaki tüm dosyaları silin. Daha sonra tam tarama yapın bilgisayarınıza. Eskiden ben de o siteden indiriyordum, virüslü olduğunu anlayınca kullanmayı bıraktım. Dediğim işlemi mutlaka yapın. Uygulamayı kaldırsanız bile arkaplanda çalışmaya devam ediyor. Eğer orada yoksa bilgisayarınızı kapatıp, açın. Tekrar bakın, orada olması gerekiyor. Windows 10 arama çubuğuna yazı yazamamak gibi problemler benim de başıma geldi. Düzeltmesi zor değil.
Evet yazı yazamama problemini vs. bir şekilde çözdüm ama içimde yine de şüphe oluştu. Yedeklemem gereken çok şey var ama harici harddiske yedekleyip PC'yi formatlayacağım, şimdi Win10 Pro için key bakıyorum uygun fiyata. JetLisans isimli bir sitede 30 TL'ye satılıyor acaba bunlar güvenilir midir?

Evet yazı yazamama problemini vs. bir şekilde çözdüm ama içimde yine de şüphe oluştu. Yedeklemem gereken çok şey var ama harici harddiske yedekleyip PC'yi formatlayacağım, şimdi Win10 Pro için key bakıyorum uygun fiyata. JetLisans isimli bir sitede 30 TL'ye satılıyor acaba bunlar güvenilir midir?
Dediğim işlemi yaptınız mı? Ben virüslü olduğunu bilmeme rağmen bu uygulamayı kullanıyordum eskiden. Görev yöneticisinden bahsettiğim işlemi yaptığınızda siliniyordu virüs. İnternetten hiç key almadım, maalesef bilmiyorum.

Dediğim işlemi yaptınız mı? Ben virüslü olduğunu bilmeme rağmen bu uygulamayı kullanıyordum eskiden. Görev yöneticisinden bahsettiğim işlemi yaptığınızda siliniyordu virüs. İnternetten hiç key almadım, maalesef bilmiyorum.
Dediğiniz işlemi yaptım, kalıcı olarak da kaldırdım. Ekstra olarak tam tarama da gerçekleştirdim. Ancak yine de crackli Windows kullanmaktansa key alıp kullanmayı tercih etmeye karar verdim. O yüzden yedekleme işlemlerimi tamamlayıp formatlayacağım. Yardımınız için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı