Telefoncudan telefon alınır mı?

Bütçe
6.500
fiyat farkı aşırı fazla

Cihaz bu değil mi? Imei kaydı ile şu an Samsung TR'nin fiyatının üzerine bile çıkıyor bu ilan üzerinden almanız durumunda.

12.000 TL Samsung TR sitesinde, siz cihaza 6.500 TL + 6.000 küsür TL imei ücreti verdikten sonra kar neresinde bu işin orayı anlamadım?

Son düzenleme:
Samsung S20FE almak istiyorum uyguna. Çankaya'da bir telefoncuda buldum ama kapalı kutu sıfır telefon olduğu için telefonu göremeyeceğim. Daha önce bir telefoncu dükkanından telefon almadım güvenilir midir? Kapalı kutu olmasından dolayı güvenemediğim için aynı fiyata S10Plus almak mantıklı mıdır?

İkinci el S10 Plus almanı tavsiye ederim. 6, 5K e S20 FE içime sinmedi. İyi düşün derim.

Cihaz bu değil mi? Imei kaydı ile şu an Samsung TR'nin fiyatının üzerine bile çıkıyor bu ilan üzerinden almanız durumunda.

12.000 TL Samsung TR sitesinde, siz cihaza 6.500 TL + 6.000 küsür TL imei ücreti verdikten sonra kar neresinde bu işin orayı anlamadım?
Eski telefonumun İMEİ attıracağım 250 TL gibi bir fiyatı var

Kullanıma hazır şekilde garantili veremiyorsa alma hocam. Bu IMEI işleri gerçekten sorun çıkarıyor eninde sonunda.

Her telefonda bu kadar kolay olmuyor o işlem iyice araştırdınız değil mi.
Evet dediğiniz doğruymuş 9 telefoncuya sordum 3 tanesi Samsung yapmıyoruz dedi 5 tanesi s20 21 22 olmuyo dedi 1 taneside "kardeş seri numara bilmeden yapamam getir hallederrrrrrriz sen merak etme "dedi.("r" leri aynı bu şekilde uzattı ve tatminkar bir kafa sallamayla onayladı)

Yeni konular

Geri
Yukarı