GetSystemInfo Raporum Nasıl?

Keduket

Decipat
Makaleler
1
Sonucu mediafire üzerinden yükledim hocam. Herdprotect TXT raporu da oluşturacaktım ama yükleyemedim. Şu an yazılım dağıtmıyoruz, bekleme sırasına falan geçin yazıyordu sitesinde. Nasıl yorumlarsınız hocalarım?
@Murat5038 @24099

HerdProtect şimdilik indirilmiyor. Onun yerine imzamdan rapor 3 paylaşabilirsiniz.

Yukarıdaki GSI raporunda ise ben bir sorun görmedim. Sadece sürücülerin eski ise güncelle.

Denetim masasından aşağıdakini kaldır:

Auto Mouse Click by MurGee.com v98.9

Ayrıca dediğim raporu paylaşın inceleyelim.

HerdProtect şimdilik indirilmiyor. Onun yerine imzamdan rapor 3 paylaşabilirsiniz.

Yukarıdaki GSI raporunda ise ben bir sorun görmedim. Sadece sürücülerin eski ise güncelle.

Hocam dediğiniz raporu paylaşacağım ama bir sorum var size. Crack Photoshop indirmiştim, Kaspersky ile tam tarama yaptım acaba bir şey çıkar mı? Korsana destek vermiyoruz biliyorum ama olmazsa sileyim bilgisayardan.
Tarama sonucu bir şey çıkmadı.

Hocam dediğiniz raporu paylaşacağım ama bir sorum var size. Crack Photoshop indirmiştim, Kaspersky ile tam tarama yaptım acaba bir şey çıkar mı? Korsana destek vermiyoruz biliyorum ama olmazsa sileyim bilgisayardan.
Tarama sonucu bir şey çıkmadı.
Korsan olduğu için sil derim zararlı çıkmadıysa bile.

Ücretsiz bazı alternatifleri var profesyonel kullanmıyorsanız. Profesyonel kullanıyorsanız da orijinal ve lisanslı kullanın.

Buyrun hocam 3 tane txt dosyası.
Bakabildiniz mi hocam?
@Murat5038 @24099
Hocalarım bakabildiniz mi? @Murat5038 @24099

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı