GetSystemInfo test analizi

Tamamdır. Müsait vakitte bakıp size bildirim atacağım. Bu mesaja eklemeyi yapacağım.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Aşağıdakileri denetim masasından kaldır.

• ByteFence Anti-Malware
  • Cheat Engine
  • TeamViewer
  • Samsung Printer Live Update
  • Cute PDF Writer
  • Advanced System Care
  • Driver Booster
Ek olarak sisteme tam tarama yapın fakat gözüme sürücü güncelleyici ve önermediğimiz sistem tweak aracı kullanmanız çarptı. Sistemdeki yavaşlıkların nedeni de büyük ihtimalle bunlar.

Tavsiyem 20H2 sürümünü temiz kurulum yaparak baştan kurmanız ve herhangi bir sürücü bulucu, optimizasyon programı kullanmamanızdır.

Yine de ben idare ederim diyorsan ek olarak HijackThis raporu da paylaş oradan da bakalım. Ama tavsiyem temiz kurulumdur sürücü bulucu kullandığın için maalesef.

Son düzenleme:
Tamamdır. Müsait vakitte bakıp size bildirim atacağım. Bu mesaja eklemeyi yapacağım.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

• Bytefence anti-malware.
  • Cheat Engine.
  • TeamViewer.
  • Samsung printer Live Update.
  • Cute PDF writer.
  • Advanced System Care.
  • Driver Booster.
Ek olarak sisteme tam tarama yapın fakat gözüme sürücü güncelleyici ve önermediğimiz sistem Tweak aracı kullanmanız çarptı. Sistemdeki yavaşlıkların nedeni de büyük ihtimalle bunlar.

Tavsiyem 20H2 sürümünü temiz kurulum yaparak baştan kurmanız ve herhangi bir sürücü bulucu, optimizasyon programı kullanmamanızdır.

Yine de ben idare ederim diyorsan ek olarak hijackthis raporu da paylaş oradan da bakalım. Ama tavsiyem temiz kurulumdur sürücü bulucu kullandığın için maalesef.

Hocam şöyle bir saçmalık var. Sistem zaten arkadaşımın benim değil. Ancak ekran kartı Radeon HD 8500M ancak AMD en düşük ekran kartını 8550M olarak gösteriyor. Adrenalin zaten saptayamıyor.
Windows 10 20H2'ye kurulum yaptık ancak inanılmaz bir kasma ve Ekran Kartı'nın sürücüsü sorun çıkarıyor. HjackThis raporunu çıkartıyorum hemen hocam 👍

• Bytefence anti-malware.
  • Cheat Engine.
  • TeamViewer.
  • Samsung printer Live Update.
  • Cute PDF writer.
  • Advanced System Care.
  • Driver Booster.
Ek olarak sisteme tam tarama yapın fakat gözüme sürücü güncelleyici ve önermediğimiz sistem Tweak aracı kullanmanız çarptı. Sistemdeki yavaşlıkların nedeni de büyük ihtimalle bunlar.

Yine de ben idare ederim diyorsan ek olarak hijackthis raporu da paylaş oradan da bakalım. Ama tavsiyem temiz kurulumdur sürücü bulucu kullandığın için maalesef.

Hocam bir de acaba Windows 7 kursak nasıl olur? Malum bilgisayar düşük özelliklere sahip 4 GB RAM bile neredeye %70 seviyelerinde kullanılıyor boşta.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı