Gezginler.com üzerinden virüs bulaşır mı?

Yani arşivimde 100ler katılımsız var ve hiç bir şekilde pcmde virüs olmaz çünkü dikkatli indiririm ve güvenlidir 2015 kalan programlar var doğruluğunu tespit ettiğim.
Sizin gibilere saygı duyuyorum, fakat @Gözlerime Bak gibi internete "crack indir" diye aratıp virüs yiyip ardından bütün korsanları eleştirenlerden nefret ediyorum.

100 site varsa dediğin bir elin parmağını geçmez. Çoğu korsan sitesi korsanların içine virüsü dayıyor ve senin bilgisayarın üzerinden zombi ağı kuruyor.
Çoğunda olabilir, bu benim umrumda değil. Çoğunlukta var diye güvenilir siteler olmadığı anlamına gelmez.

Sizin gibilere saygı duyuyorum, fakat @Gözlerime Bak gibi internete "crack indir" diye aratıp virüs yiyip ardından bütün korsanları eleştirenlerden nefret ediyorum.

Çoğunda olabilir, bu benim umrumda değil. Çoğunlukta var diye güvenilir siteler olmadığı anlamına gelmez.
Benim ilkokuldan kalma alışkanlığım var, ilkokul öğretmenim kendisi tabiri caizse korsan seven windows 7 seven recep baltaştı :D. Zamanında binlerce program aldım onun arşivinden. Kendi biriktirdiğim programlarda var. Kendisi satrancı çok severdi, satrançla çok ilgilenirdi çoğu satranç programını arşivinde tutuyordu. Ve hem derslerimde iyi olduğum hemde pcyle ilgilendiğim için benimle çok ilgilendi. Hakkını ödeyemem. Her konuda çok şey öğrendim ondan. Hayat okulu olarakda pc olarakda. Serfitika kurmayı, format atmayı driver enjekte etmeyi pythonu c# ı ilkokul 3 de biliyordum ben.

Kendisi bana sürekli excelden bir şeyler yaptırırdı. Otururdum tek tek sınıf listesini falan girerdim. Excelde makro kullanmayı falan öğrendim. Özlüyorum ilkokulu karakter açısından da çok iyi biriydi. Atatürkçüydü, laik biriydi. Bize sürekli atatürkle ilgili şeyler öğretirdi. Şuandaki düşünce yapımın temelini attı.

@Cihen

Okuldaki öğretmenler bana bilgisayar getiriyordu ilkokulda.

@lgS öGRENCiSiDetux Çok güzel hocam, çok şanslısınız.

@Gözlerime Bak Ön yargılı olan sizsiniz hocam? Bütün korsan siteleri virüs diyorsunuz sonra bana ön yargılı diyorsunuz, ne dediğinizi anlamadım.

arkadaşlar ben gezginlerden adobe animate indircemde bu çıktı virustotalden ve photoshopdan pcye zararı olurmu yavaşlarmı

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-07_190909680.png
    resim_2023-02-07_190909680.png
    170,2 KB · Görüntüleme: 77
arkadaşlar ben gezginlerden adobe animate indircemde bu çıktı virustotalden ve photoshopdan pcye zararı olurmu yavaşlarmı
Bir sorun yok, programı çalıştırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı