GFN Türkiye, GeForce NOW kütüphanesindeki Forza Motorsport oyununu açamayan sistemler veriyor

Zaten artık bize de 4080 ile 4K 120FPS üyeliği gelsin dertlerini saldık hocam. En azından Cyberpunk'a 1060 değil 3060 versin durumuna geldik.

Bunlara para verileceğine sistem almak daha mantıklı taksitle. 4060'lı bir sistem alıp kurtulacağım yakında.

Evet açmıyor CPU'nuz eski falan öyle bir hata veriyordu. Geçen eklendiğini gördüğümde denemek için girmiştim de hevesim kursağımda kaldı. Aynı şekilde Game Pass üzerinden Doom Eternal oynamayı denediğimde de oyun durup dururken donuyor ve oynayamıyordum. Starfield'de 1060 veriyor falan çok berbat bir sistem ya. Turkcell aldıktan sonra bir tane bile güzel bir şey olmadı.
Bu sorunlar geforce now'ın sorunları, 1060 kısmında haklısınız ama gamepass'in geforce now'da düzgün çalışmamasının sorumlusu turkcell değil.

Bu hata TR GeForce NOW'a özgü bir sorun değil. Global bir sorun ve GeForce NOW'ın haftalık blog sayfasında zaten yazıyor. TR GeForce NOW'ına özgü bir hata varsa o da halen ısrarla yeni çıkan oyunlarda 1060'lı kart vermesi. Evet, Forza Motorsport dahil halen yeni çıkan bir çok oyunda 1060'lı kart veriyor. 10 kez belki de gir çık yapmama rağmen hiçbir zaman 2080 vermedi ve oyun da yani 30 fps'de zor çalışıyor. Starfield'da millet çok büyük isyan edince 1060'lı kart sorununu çözdüler mesela. 1 aydır aralıksız Starfield oynuyorum. 1060 olayının patlak vermesinden sonra bir kez bile 1060 vermedi. Hep 2080'li kart veriyor. Ama diğer yeni çıkan oyunlarda rezillik halen devam ediyor.

Bu hata TR GeForce NOW'a özgü bir sorun değil. Global bir sorun ve GeForce NOW'ın haftalık blog sayfasında zaten yazıyor. TR GeForce NOW'ına özgü bir hata varsa o da halen ısrarla yeni çıkan oyunlarda 1060'lı kart vermesi. Evet, Forza Motorsport dahil halen yeni çıkan bir çok oyunda 1060'lı kart veriyor. 10 kez belki de gir çık yapmama rağmen hiçbir zaman 2080 vermedi ve oyun da yani 30 fps'de zor çalışıyor. Starfield'da millet çok büyük isyan edince 1060'lı kart sorununu çözdüler mesela. 1 aydır aralıksız Starfield oynuyorum. 1060 olayının patlak vermesinden sonra bir kez bile 1060 vermedi. Hep 2080'li kart veriyor. Ama diğer yeni çıkan oyunlarda rezillik halen devam ediyor.
Hâlâ Payday 3'te GTX 1060 ile en düşük ayarlar ile 45 FPS alıyorum.

1060 6 GB kartı olup 4070 Ti sistem toplayan ben (hala eksiklerim var) Game now hala daha sorunları var belki de bu durum sadece bizim ülkeyle alakalı, bunun araştırması yapılmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı