Türkiye için GFN EU sunucuları kapatıldı

EU sunucularında mı devam edeceksiniz yoksa TR sunucularında mı?

• Oy verenlerin toplamı
    40

IDenizI

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Türkiye üzerinden artık GFN EU sunucularında oyun oynanılamayacak. Sadece GAME+ sponsorluğu ile açılmış Türkiye sunucularında oynanılabilecek. EU sunucularında oynamak istiyorsanız VPN ile oyuna giriş yaptıktan sonra VPN'i devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Tabii bunun düzeltileceğini düşünüyorum.

GFN'e neden giremiyorum sorularına yanıt.*

Kullanıcı nasıl kaybedilir adlı proje.
Nedense GFN sürekli güncelleme yapıyor kendi kendine.
1628253233817.png

GFN'nin Avrupa sunucuları daha mı iyiydi? Türkiye sunuculularında stabil değil veya görüntü çamurlaşıyor diye söylemler duydum. Doğru mu acaba?
Stabilite konusunda sorun yok ama görüntü çamurlaşıyor. Daha üst segment cihazlar kullanılırsa yağ gibi oynanıyor.

Türkiye üzerinden artık GFN EU sunucularında oyun oynanılamayacak. Sadece GAME+ sponsorluğu ile açılmış Türkiye sunucularında oynanılabilecek. EU sunucularında oynamak istiyorsanız VPN ile oyuna giriş yaptıktan sonra VPN'i devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Tabii bunun düzeltileceğini düşünüyorum.

GFN'e neden giremiyorum sorularına yanıt.*
Evet ben VPN deniyorum sabahtan beri yükleniyor diyor fakat bağlanmıyor bı kere bağlandi sonra olmadı
Avrupa sunucuları çok daha stabildi ve sıra beklemiyordum. Turkcell'den zaten bunu beklerdim 🤬.
Ah be bı oyun zevkimiz vardı onuda elimizden aldılar tr sunucularinda sıra beklemekten girilmiyor

Geri
Yukarı