GFUEL Enerji İçecekleri

@Quanic Elinize ulaştı mı acaba
Malesef hocam gümrük vergisi hesaplandı ve 14 Eylülde girildi. Toplam 23.20 vergisi var ancak kargo takipte başka bir bilgi yok. Ptt kargoya şikayet bildirdim geri dönüş olmadı. Keza şikayetvara da yazdım ancak ne telefon açılıyor ne geri dönüş var. Firmanın bu konuda yapabilcegi bişey yok adamlar çoktan trye teslim etti. Vergisi girilen ürünler ise kabul edilmis anlamına geliyor ancak malesef hiçbir şekilde ne UKIM VE PIM cevap vermiyor. Beklemek dışında bişey gelmiyor elimden... Durum ekteki resimde

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190922-005647.png
    Screenshot_20190922-005647.png
    55,1 KB · Görüntüleme: 240
Malesef hocam gümrük vergisi hesaplandı ve 14 Eylülde girildi. Toplam 23.20 vergisi var ancak kargo takipte başka bir bilgi yok. Ptt kargoya şikayet bildirdim geri dönüş olmadı. Keza şikayetvara da yazdım ancak ne telefon açılıyor ne geri dönüş var. Firmanın bu konuda yapabilcegi bişey yok adamlar çoktan trye teslim etti. Vergisi girilen ürünler ise kabul edilmis anlamına geliyor ancak malesef hiçbir şekilde ne UKIM VE PIM cevap vermiyor. Beklemek dışında bişey gelmiyor elimden... Durum ekteki resimde
Ulaştı mı?

Hayır hocam evde yoktunuz mesajı gelene kadar hiçbir bilgi alamadım. Sonrasında 17track üzerinden baktım ve artık çok geçti. Aslında çok önceden gümrükten geçmiş ancak bizim kocaeli alikahya şubesi saolsun herkes senelik izinde olunca ne bilgi girmiş ne dağıtım yapmış. Üstelik 2 ay şubede beklemiş ve şuan iade așamasında. Istanbula geri gitmiş. Yenisini iade gelir gelmez sipariş edeceğim. Ama bu sefer akıllandım. Artık takipler 17track.net üzerinden

Selamlar, GFUEL'i 2017 baslarindan beri kullaniyorum.

Karsilastigim tek zarari, fazla cafein icermesidir.
Ben üründen memnunum.
Eski konuyu tekrar açıyorum, kusura bakmayın. Bu GFuel olayını denemek istiyorum, gümrükten nasıl geçirebiliriz? Hangi siteden sipariş vermem en mantıklı ve güvenli olur? Türkiye'de satan birisi var mı? Aroma ne önerirsiniz? Teşekkürler.
@Quanic Sizin GFuel ne oldu hocam? Alabildiniz mi? Hangi siteden ne aldınız?

Eski konuyu tekrar açıyorum, kusura bakmayın. Bu gfuel olayını denemek istiyorum, gümrükten nasıl geçirebiliriz? Hangi siteden sipariş vermem en mantıklı ve güvenli olur? Türkiye'de satan birisi var mı? Aroma ne önerirsiniz? Teşekkürler.
@Quanic sizin gfuel ne oldu hocam? Alabildiniz mi? Hangi siteden ne aldınız?

Hocam hiçbir cevap gelmemiş sanırım ben yazayım bari bende son zamanlarda bu g fuele sardım yani sardım derken istiyorum yani hiç almadım siz aldınız mı? Aldıysanız gümrükden geçtimi. Almayı düşünüyorum ama gümrükten geçmez falan iade işlemleri falan uğraşmak da istemiyorum pek. Ve aldıysanız nasıl zorluklardan geçtiniz söylerseniz sevinirim :)

Hocam hiçbir cevap gelmemiş sanırım ben yazayım bari bende son zamanlarda bu g fuele sardım yani sardım derken istiyorum yani hiç almadım siz aldınız mı? Aldıysanız gümrükden geçtimi. Almayı düşünüyorum ama gümrükten geçmez falan iade işlemleri falan uğraşmak da istemiyorum pek. Ve aldıysanız nasıl zorluklardan geçtiniz söylerseniz sevinirim :)
Alamadım ben de, ülkemiz için kargo dahil fiyatı çok yüksek. Değeceğini düşünmüyorum. Heves ettim ama, müsait bir zamanımda alacağım.

Bir kaç ay önce deneme paketi aldım ve yaklaşık 1 ay sonra elime ulaştı. Gümrük gibi sorunlar olmadı ama açıkçası hiç memnun kalmadım. Dakikalarca çalkalasam da dibinde bir ton toz kalıyordu. Tarihi geçenleri bana itelemişler galiba.

Bir kaç ay önce deneme paketi aldım ve yaklaşık 1 ay sonra elime ulaştı. Gümrük gibi sorunlar olmadı ama açıkçası hiç memnun kalmadım. Dakikalarca çalkalasam da dibinde bir ton toz kalıyordu. Tarihi geçenleri bana itelemişler galiba.

Merhabalar, umarım mesajımı görürsünüz. Ben de merak sardım ve Starter Kit almayı düşünüyorum. Gümrük vergisi olur mu, nasıl girdi, hangi aromalar vardır yazabilir misiniz?
Hangi siteden aldınız acaba?
Kendi sitesinden alın. Eğer hiç denemediyseniz Starter kit alın. SHOCK kodu ile 10 dolara getirebiliyorsunuz.
Hangi siteden aldınız acaba?

Büyük olanlarından yani 30 dolarlıklardan alırsanız vitamin raporu almanız gerekiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı