Ghost of Tsushima nasıldır?

420 TL biraz pahalı bence o oyun için eğer bu tarz oyunları daha önce denediyseniz örneğin Sekiro beğenebilirsiniz. Ben sekiroyuda oynadım Ghost of tshusimayı da bana soracak olursanız Sekiro kesinlikle daha iyi. Oyun görsel açıdan güzel işler başarsada oynanış bakımında Sekiroyu oynadığım için çok benzettim yani o katanayı kullanmak o kadarda haz vermedi diyeyim. Oyunun ilerki dönemde fiyatının dahada düşeceğini düşünüyorum 420 fazla bana kalırsa. Bunun yerinde daha iyi oyunlar var onlara göz atabilirsiniz örneğin TLOU2 kesinlikle tavsiye ederim.

Kısacası atmosferi müthiş, hikayesi eh işte, oynanışı a böyle bişeydemi var dedirten bir oyundur.

Hikayesi bence o kadarda iyi değil kötü adam var ve oyuna adını veren Tshusima adasını onun elinden almaya çalışıyoruz oyunun başında gerçekleşiyor zaten olay ama yinede spoiler kısmına koydum :)

Tabi bunlar benim görüşlerim :)

3 saat süren bu oyuna bu para veriliyorsa, Ghost of Tsushima'ya bu para verilir bence.
İsterse 1000 saat sürsün, hiçbir oyun 500 TL'yi hak etmez. Kusura bakmayın, benim görüşüm bu.

Geri
Yukarı