Ghost of Tsushima - Fırtına Öncesi Sessizlik fragmanı

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Tsuşima yok oluşun eşiğinde. Amansız Moğol istilacıların elinde büyük hezimete uğramış samuraydan geriye kalan Jin Sakai, yurdunu ve halkını korumak için her şeyini feda etmeli. Tsuşima'nın kurtuluşu için başlattığı bu destansı mücadelede samuray törelerini çiğneyip, görülmemiş yöntemlere başvurup yeni bir yol, Hayalet'in yolunu çizmeli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu oyunu gördükten sonra keşke PS4'üm olsa dedim. Tek istediğim ne yapacağımız belli olmayan bir oyun olmaması saçma yerlere konulmuş giriş çıkış gibi Sekiro'da çok yer aradım öyle.

Sekuro, Nioh ve Dark Souls gibi oyunlar tarzım olmadığı için hiç oynamadım o yüzden türe hakim değilim. Ne desem yalan olur.

Şöyle bir oynanış video yayınlanmıştı.

Sekuro, nioh ve Dark Souls gibi oyunlar tarzım olmadığı için hiç oynamadım o yüzden türe hakim değilim. Ne desem yalan olur.

Şöyle bir oynanış video yayınlanmıştı.

Evet böyle bir şey yokmuş nereye gidileceğini sembol olarak gösterse de nere gideceğimiz belli keşke PS4'üm olaydıda alıp oynasaydım oyunu.

Geri
Yukarı