Ghost of Tsushima PC portunu sızdıran adama göre GoW Ragnarok 2025'in başlarında PC'ye geliyor

Makaleler
2
Yer
Ankara
Silknight'a göre oyun 2025'in ilk çeyreğinde PC'de olacak (İlk oyunda 2022'nin başında gelmişti). Fakat oyunu daha erkenden görme şansımız da var.
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
SJW off ayarı gerçekten var mı? (%100 yoktur ama umut kırıntısı işte) Varsa her oyunda olmalı.

Umarım 2024'te çıkar bu arada, erkenden oynarız.
O paylaşımı yapanın ilgi çekmek için yaptığı bir görsel. Kendisi Sony'nin sjw ve woke kültürünü her oyuna yedirme çabasını sevmeyen biri.
@NotAKnightAnymore TLOU 2 hakkında bilgi var mı hocam?
Yine Silknight, gelecek ay Last of Us 2'nin PC portunun duyurulacağını söyledi.

O paylaşımı yapanın ilgi çekmek için yaptığı bir görsel. Kendisi Sony'nin sjw ve woke kültürünü her oyuna yedirme çabasını sevmeyen biri.

Yine Silknight, gelecek ay Last of Us 2'nin PC portunun duyurulacağını söyledi.
Fark ettim öyle olduğunu da belki bir mod falan vardır diye düşündüm. (Konsoldaki oyuna da nasıl mod yapacaklarsa) Zaten öyle bir ayar olsa o topluluk linç eder oyunu herhalde :D

Fark ettim öyle olduğunu da belki bir mod falan vardır diye düşündüm. Zaten öyle bir ayar olsa o topluluk linç eder oyunu herhalde :D
Oyun PC'ye geldiğinde illaha ki bu mod çıkacaktır. Hatta Nexus Mods yine bu tarz modlari banladığı için linç edilecektir. Sonra Steam Atölyesi vs. derken bu mod farklı yerlerde kalıcı olacaktır.

Geri
Yukarı