Ghost of Tsushima PC portunu sızdıran adama göre GoW Ragnarok 2025'in başlarında PC'ye geliyor

Nixxes elemanı bu yıl çıkacak diyordu. Söyledikleri oyunlar arasında yanlış çıkan ilk oyun bu oldu sanırım o halde. Veya sonradan ertelenmiş olabilir.

Bu yıl Last of Us 2 Ghost of Tsushima Until Dawn gelecek ayrıca Horizon çıkıyor ama belki Last of Us seneye gelir fakat ben Nisan'da duyurusu yapılırsa ki bence yapılacak bu sene çıkar diyorum.

Bu yıl Last of Us 2 Ghost of Tsushima Until Dawn gelecek ayrıca Horizon çıkıyor ama belki Last of Us seneye gelir fakat ben Nisan'da duyurusu yapılırsa ki bence yapılacak bu sene çıkar diyorum.
Daha önce Sony'le ilgili birçok sızıntı yapmış ve hepsi de doğru çıkmış kişi gelecek ay duyurulacağını söylemişti. Daha öncelerinde doğruyu söyledi diye hep doğru konuşacak değil fakat yine doğruyu söylemiş olma ihtimali yüksek.

2018'i sıkıla sıkıla oynadım hatırladığım kadarıyla Blade Of Chaos'u aldıktan sonra sıkıntıdan patlayıp silmiştim belki tekrardan bir şans verebilirim.

Daha önce Sony'le ilgili birçok sızıntı yapmış ve hepsi de doğru çıkmış kişi gelecek ay duyurulacağını söylemişti. Daha öncelerinde doğruyu söyledi diye hep doğru konuşacak değil fakat yine doğruyu söylemiş olma ihtimali yüksek.

Umarım şu oyunları tam tekmil görürüz bir gün Uncharted oynuyorsun öncesi yok God of War geliyor oynuyorsunuz ama öncesi yok haliyle el mahkûm yeni oyunlardan başlamak "zorunda" kalıyorsun bu sadece benim mi keyfimi kaçırıyor bilmiyorum ama tadsız bir olay eski nesili bilmeden oyunu oynamadan mecburiyeti karşısında verileni oynamak.

Umarım şu oyunları tam tekmil görürüz bir gün Uncharted oynuyorsun öncesi yok God of War geliyor oynuyorsunuz ama öncesi yok haliyle el mahkûm yeni oyunlardan başlamak "zorunda" kalıyorsun bu sadece benim mi keyfimi kaçırıyor bilmiyorum ama tadsız bir olay eski nesili bilmeden oyunu oynamadan mecburiyeti karşısında verileni oynamak.
PS3 neslinde kaldıkları için gelmiyor onlar. Sony'nin sırf PC için uğraşmasına değmeyecektir. Onun yerine Remake yapıyorlar işte. God of War 1,2 ve 3'e Remastered, Uncharted 1'e Remake gelecek.
Ha onun dışında resmi PC portlarını kenara atarsak, God of War oyunlarını PC'de oynayabilirsin. Bir tek God of War 3 ile Ascension eğer ortalama bir işlemcin yoksa uğraştırır. Uncharted oyunları da aynı şekilde ortalamanın biraz üstünde bir işlemci ile oynanabiliyor.

PS3 neslinde kaldıkları için gelmiyor onlar. Sony'nin sırf PC için uğraşmasına değmeyecektir. Onun yerine remake yapıyorlar işte. God of War 1,2 ve 3'e Remastered, Uncharted 1'e remake gelecek.
Ha onun dışında resmi PC portlarını kenara atarsak, God of War oyunlarını PC'de oynayabilirsin. Bir tek God of War 3 ile ascension eğer ortalama bir işlemcin yoksa uğraştırır. Uncharted oyunları da aynı şekilde ortalamanın biraz üstünde bir işlemci ile oynanabiliyor.

Sizce sadece 1 yavan durmaz mı öyle yapacaklarına keşke Uncharted: The nathan drake Collection direkt remake yapılsa daha doğru olur bence 1-2-3 tek tek PC'ye çıkaracak olmaları öyle bir planları varsa komik duruyor

Sizce sadece 1 yavan durmaz mı öyle yapacaklarına keşke Uncharted: The nathan drake Collection direkt remake yapılsa daha doğru olur bence 1-2-3 tek tek PC'ye çıkaracak olmaları öyle bir planları varsa komik duruyor
Böyle bakınca Resident Evil oyunlarını da tek tek Remake yapmak mantıksız kaçıyordu hocam. Fakat öyle olmadı. RE1 Remake 2002'de, RE2 Remake 2019'da ve RE3 Remake 2020'de çıktı.
Her 3 oyundan ayrı ayrı ve tekrar para kazanmak varken neden tek paket hâlinde sunasın ki? Bunu şu anda yapan tek firma Remedy. Max Payne 1 ve 2'nin Remake'ini aynı anda yapıyorlar ve paket hâlinde sunacaklar.

Böyle bakınca Resident Evil oyunlarını da tek tek remake yapmak mantıksız kaçıyordu hocam. Fakat öyle olmadı. RE1 remake 2002'de, RE2 remake 2019'da ve RE3 remake 2020'de çıktı.
Her 3 oyundan ayrı ayrı ve tekrar para kazanmak varken neden tek paket hâlinde sunasın ki? Bunu şu anda yapan tek firma remedy. Max Payne 1 ve 2'nin Remake'ini aynı anda yapıyorlar ve paket hâlinde sunacaklar.

Bak bunu bilmiyordum resital sunacak desene büyük oynuyor remedy.

Geri
Yukarı