Ghost of Tsushima ve God of War PC İçin Duyurulabilir

Sony parayı konsollardan da kazanıyor.
O zaman bu adamların konsol yapmasının bir anlamı yok. Exclusive oyunları PC'ye çıkıyorsa kim ne yapsın PS konsollarını? Xbox alacak adam sırf exclusive oyunları için PS konsollara yöneliyor.
Tamam konsollardan kazanıyor da biraz realist yaklaşın arkadaşlar, sırf bir oyun için büyük kitleler gidip konsol mu satın alacak? Sony bile artık gerçeği kabulleniyor ve doğru bir hamle yapmaya hazırlanıyor. PC oyuncuları artık soyutlanamayacak kadar bir piyasa değerine sahip.

Siz PS5 alacaksınız. PS5'e gelen yeni oyunlar, uzun süre PC'ye gelmez. (Returnal örneği mesela.)
PS5 almayı planlıyorum. Aslında dediğiniz gibi yeni GoW oyunu çıkarken eski GoW'un PC'ye gelmesi PS5 almama engel olmamalı. Sonuçta en kötü optimize oyunlar ve Dualsense var.

Tamam konsollardan kazanıyor da biraz realist yaklaşın arkadaşlar, sırf bir oyun için büyük kitleler gidip konsol mu satın alacak? Sony bile artık gerçeği kabulleniyor ve doğru bir hamle yapmaya hazırlanıyor. PC oyuncuları artık soyutlanamayacak kadar bir piyasa değerine sahip.
Evet, sırf bir oyun için konsol alacak. Satın almalı ki ürettikleri konsolların bir değeri olsun. PS konsolları performansıyla öne çıkmıyor, oyunlarıyla öne çıkıyor. Elindeki konsol pazarını niye kaybetmek istesin? Ben yılların PC oyuncusuyum fakat 3-4 ay önce sırf exclusive oyunları tatmak için konsol aldım.

PS5 almayı planlıyorum. Aslında dediğiniz gibi yeni GoW oyunu çıkarken eski GoW'un PC'ye gelmesi PS5 almama engel olmamalı. Sonuçta en kötü optimize oyunlar ve Dualsense var.
Zaten yeni GoW: Ragnarok'un PC'ye gelmesi en az 4-5 sene sürer (Belki de gelmez). PS5 alırsanız pişman olmazsınız yani.

Geri
Yukarı