Ghost Spectre Güvenli Değil!

2 sene boyunca kullandım Ghost Spectre'ı ve yaklaşık 4-5 ay önce yeni işlemci ve anakart aldıktan sonra kullanmayı bıraktım. Her türlü alışverişimi yaptım Ghost Spectre'da anakartımı ve işlemcimi de Ghost Spectre kullanıyor iken oradan sipariş vermiştim hiçbir problem yaşamadım. Arkadaşınızın Ghost Spectre'ın resmi YouTube kanalından indirmiş olduğundan emin misiniz? Arkadaşlarım hala kullanmaya devam ediyorlar Ghost Spectre'ı hiçbir problemleri yok yaşamış olduğu. Bence Ghost Spectre'ı ülkemizde fazla kötülüyorsunuz.

Linux reklamı gibi olmuş.

Evet, katılıyorum.

Aynen öyle. Ayrıca Linux kullanmak bir marifet gibi gösterilmesinden bıktım.
Son zamanlarda gördüğüm en iyi mesaj. ISO dosyası bedava herkes kurabilir bunun bir marifet olarak gösterilmesinden bıktım.

Uzun bir süre Ghost Spectre Windows 11 ve 10 kullandım. Amazondan, Hepsiburadadan ve Trendyoldan alışveriş yaptım. Hatta internet bankacılığına bile giriş yaptım. Ne kartta bir işlem ne de Google Hesabıma giriş yapmaya çalışan oldu. Tabi bana denk gelmemiş olabilir diyemiyorum herkes neredeyse kullanmış sorun oluşmamış. Adamın kanalından indirmediysen, başka bir siteden indirdiysen zaten normal böyle olması. Ayrıca linuxta wine gibi toollar tam performans çalışmıyor. Bir çok kişi kullanamıyor hatta kuramıyor bile. Mesela yeni çıkan oyunlar ilk optimizasyonu Windows'a yapıyor. Hatta bazı üreticiler linux için driver bile yapmıyor. Yapsa bile ya sürümü eski yada uyumsuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…