Ghostmods Güvenilir Midir?

MetinDai

Hectopat
Daha fazla  
Bilen belki olur. Ghostmods Windows 10 modları yapıyor, oyun performansı arttıracak diye söylenen bir mod buldum. Güvenilir midir diye size de sormak istedim. Gerçekten bilenler cevap verirse iyi olur.

Link:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz Windows 10 modlarını denememeniz gerekiyor. Orijinal Windows 10'dan farklı olduğu için herhangi bir sorun yaşadığınızda muhattabınız Microsoft olmayacak ve bu modu piyasaya süren kişiler olacak. Bu yüzden onlarla irtibatta olamama ihtimaliniz olacaktır. Bundan dolayı da güvenilir değildir.

Windows 10 hızlandırma ayarlarını internette araştırabilirsiniz. İnternette bir sürü rehber mevcuttur. Özellikle gereksiz Windows 10 hizmetlerini kapatırsanız ve SSD kullanırsanız rahat bir şekilde Windows 10 kullanabilirsiniz. Ekstra olarak size daha hızlı bir Windows 10 sunan kişilere itibar etmeyiniz. Eğer kuracaksanız Windows 8.1 kurabilirsiniz. Windows 10'dan daha hızlıdır.

Bu tarz Windows 10 modlarını denememeniz gerekiyor. Orijinal Windows 10'dan farklı olduğu için herhangi bir sorun yaşadığınızda muhattabınız Microsoft olmayacak ve bu modu piyasaya süren kişiler olacak. Bu yüzden güvenilir değildir. Windows 10 hızlandırma ayarlarını internette araştırabilirsiniz. Ekstra olarak size daha hızlı bir Windows 10 sunan kişilere itibar etmeyiniz. Eğer kuracaksanız Windows 8.1 kurabilirsiniz. Windows 10'dan daha hızlıdır.

Çok fazla Windows modu denedim ve şunu söyleyebilirim Windows 10 biraz ayarlama ile neredeyse aynı seviyeye geliyor.

Çok fazla Windows modu denedim ve şunu söyleyebilirim Windows 10 biraz ayarlama ile neredeyse aynı seviyeye geliyor.
Youtube'daki belki de bütün fps arttırma videolarını izledim hatta kendime ait büyük bir fps arttırma paketi bile oluşturdum yani modsuz bir şekilde olabilecek en hızlı Windows 10'lardan birine sahip olduğumu düşünüyorum

Hiç kimse Windows 10'u yeterince ayarlamak istemiyor ve üşeniyor. Bunun yerine piyasada bulunan hazır Windows 10 modlarına yöneliyor. Ardından bir sürü sorun oluyor. Bu hataları da çözmek normal Windows 10'dan daha zor oluyor.

Youtube'daki belki de bütün fps arttırma videolarını izledim hatta kendime ait büyük bir fps arttırma paketi bile oluşturdum yani modsuz bir şekilde olabilecek en hızlı Windows 10'lardan birine sahip olduğumu düşünüyorum
Ama nedense almam gereken FPS'i aldığımı düşünmüyorum performans testlerindekinden daha düşük FPS alıyorum sistem özellikleri aynı olmasına rağmen.

@MetinDai, aşağıda sürprizbozanlar halinde hazırldım. İstersen üzerine tıklayarak inceleyebilirsin.
Daha fazla hızlandırma ayarı arayabilirsin. Fakat Türkçe kaynaklarda yeterli kadar hızlandırma rehberi olmayabilir. Bunlar sadece birer örnekti. Kullanmış olduğun antivirüs ve tarayıcı programları da önemli. Onlar nedir? Galiba tarayıcı olarak Opera GX kullanıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı