Ghostmods Güvenilir Midir?

ullanmış olduğun antivirüs ve tarayıcı programları da önemli.
Antivirüs programı kullanmıyorum yani aslında virüs gireceğini düşünmüyorum çünkü hiçbir şey indirmiyorum tarayıcı da Opera GX evet
@MetinDai, aşağıda sürprizbozanlar halinde hazırldım. İstersen üzerine tıklayarak inceleyebilirsin.
Daha fazla hızlandırma ayarı arayabilirsin. Fakat Türkçe kaynaklarda yeterli kadar hızlandırma rehberi olmayabilir. Bunlar sadece birer örnekti. Kullanmış olduğun antivirüs ve tarayıcı programları da önemli. Onlar nedir? Galiba tarayıcı olarak Opera GX kullanıyorsun.
Windows Hizmetleri'nin neredeyse gereksiz olan hepsini kapatttım

Antivirüs programı kullanmıyorum.
Kendini kullanmıyor olarak düşünebilirsin. Fakat Windows Defender arkada istesen de istemesen de belleğinde çalışacak ve yoracaktır. Başka bir antivirüs kurarak kapanmasını sağlayabilirsin. Daha az bellek kullanan antivirüs programları kullanabilirsin.
Çünkü hiçbir şey indirmiyorum.
Zararlı yazılımlar/dosyalar sadece indirme ile bulaşmıyor. Örnek olarak bir PDF dosyası okusan bile arkada zararlı yazılımlar çalışabilir. Eğer zararlı bilgisayarına bulaşırsa bilgisayarındaki bellek daha fazla çalışacaktırç Önlem almak önemlidir.
Opera'nın süslü ve şatafatlı versiyonu olduğu için Opera'dan daha fazla bellek tüketmektedir. Daha az bellek kullanan tarayıcılara bakabilirsin. Bu sayede sen oyun oynarken arkada belleğini fazla yormayacaktır. Öneride bulunmamı istersen öneride bulunabilirim.
Windows hizmetlerinin neredeyse gereksiz olan hepsini kapatttım.
Hizmetler penceresini açıp fazla bellek tüketen hizmetin ne işe yarayıp yaramadığına bakarsanız bu sayede gereksiz olan hizmetleri direkt olarak tespit edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı