GIBIR.NET güvenilir mi?

Hortlatiyorum ama denk geldim. Netspeed ve Gibirnet firmalarini oneriyorlar acikasi, sanirim en az sikayet alan firmalar bunlar. Millenicom'a, Vodafone'a falan bulasmayin diyorlar, cok insan magdur olmus.

Merhabalar herkesin öyle dediğine bakmayın bir millenicom müşterisi olarak bu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım istediğim saatte müşteri hizmetleri ile görüşme yapabildim. Bu sorun biraz kişiden kişiye değişiklilik gösteriyor galiba ben türk telekom kullanıyordum evimdeki paket 16mbps idi bana 6 geliyordu ve millenicom da 100mbps lik pakete geçirdim kendimi ekte speedtest fotoğrafımı paylaştım inceleyebilirsiniz. Türkiyede internet firmalarını denemeden anlaşılmıyor malesef
hz_testi.png

Merhabalar herkesin öyle dediğine bakmayın bir Millenicom müşterisi olarak bu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım istediğim saatte müşteri hizmetleri ile görüşme yapabildim. Bu sorun biraz kişiden kişiye değişiklilik gösteriyor galiba ben Türk Telekom kullanıyordum evimdeki paket 16Mbps idi bana 6 geliyordu ve Millenicom da 100Mbps'lik pakete geçirdim kendimi ekte Speedtest fotoğrafımı paylaştım inceleyebilirsiniz. Türkiye'de internet firmalarını denemeden anlaşılmıyor maalesef Eki Görüntüle 854236

Biz de Millenicom'a geçecektik. Basit bir kayıt işlemini her aradığımızda sistemde sorun var diye geçiştirerek 2-3 haftada tamamlayamadılar. Sonra TurkNet'e başvurduk ve 1 hafta bile sürmeden internet bağlatıldı. Her neyse, şimdi de Comnet veya GIBIRNet'i araştıyorum. Konu sahibi arkadaş acaba gıbır net aldı mı? Memnun mu?

Biz de Millenicom'a geçecektik. Basit bir kayıt işlemini her aradığımızda sistemde sorun var diye geçiştirerek 2-3 haftada tamamlayamadılar. Sonra TurkNet'e başvurduk ve 1 hafta bile sürmeden internet bağlatıldı. Her neyse, şimdi de Comnet veya GIBIRNet'i araştıyorum. Konu sahibi arkadaş acaba gıbır net aldı mı? Memnun mu?

Merhaba arkadaşım 65 altyapısı ile 63Mbps hız alıyor pingi Valorant'ta 28 kuzenimi de arkadaşımın önerisiyle GIBIRNet'li yaptim 35'lik pakette 32Mbps alıyor ve bende başvurdum yeni daha geçiş surecindeyim.

Merhaba arkadaşım 65 altyapısı ile 63Mbps hız alıyor pingi Valorant'ta 28 kuzenimi de arkadaşımın önerisiyle GIBIRNet'li yaptim 35'lik pakette 32Mbps alıyor ve bende başvurdum yeni daha geçiş surecindeyim.
Öncelikle teşekkürler. Biz de 2-3 hafta önce Gıbırnet bağlattık. 100 Mbps paketini kullanıyorum ve 75 Mbps gibi bir değer alıyorum. Sitede 100 alabiliriz diye gözüküyordu ama çok üstüne gitmedim yani arayıp 75 alıyorum vs. demedim. Ayrıca Gıbırnet discord sunucusuna katılıp Steam ağ paylaşımı sayesinde Gıbırnetin sunmuş olduğu yaklaşık 70 tane oyunu da istersem oynayabilirim. Bilmeyen arkadaşalr varsa google'dan Gıbırnet discord sunucusunu bulup bu özellikten faydalanabilirler.

Öncelikle teşekkürler. Biz de 2-3 hafta önce GIBIRNet bağlattık. 100 Mbps paketini kullanıyorum ve 75 Mbps gibi bir değer alıyorum. Sitede 100 alabiliriz diye gözüküyordu ama çok üstüne gitmedim yani arayıp 75 alıyorum vs. demedim. Ayrıca GIBIRNet Discord sunucusuna katılıp Steam ağ paylaşımı sayesinde GIBIRNet'in sunmuş olduğu yaklaşık 70 tane oyunu da istersem oynayabilirim. Bilmeyen arkadaşalr varsa Google'dan GIBIRNet Discord sunucusunu bulup bu özellikten faydalanabilirler.

Altyapın 75 ise 75 aliyorsundur. 100'lük paketi alman bir şey ifade etmez ve benim mesajımı çözüldü işaretlersen sevinirim.
Benim GIBIRNet başvurumda sonlandı. Ben de GIBIRNetliyim. 35'lik paket 70 liraya aldığım hız.
GIBIRNet kullanıyorum 33.5 Mbps download ve 5.5 Mbps upload aliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-07-05-18-11-05-672_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    Screenshot_2021-07-05-18-11-05-672_org.zwanoo.android.speedtest.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleme:

Geri
Yukarı