Gıbır net mi TurkNet mi?

Netspeed'de 75mbps down, 8mbps up 94TL. VDSL ise hepsi TT altyapısı kullanıyor zaten aynı şeyin laciverti. Hangisinde daha uygun fiyata daha yüksek hızlar vaat ediliyorsa onu alın derim. Ben TurkNet'i çağrı merkezi olmadığından dolayı tercih etmemiştim.

TurkNet'te bana verilecek hizmet 35Mbps fakat +10 TL ile 50Mbps çıkabiliyor ve eğer Türk netti kullanırsam 50Mbps kullanacağım = 95 TL.

Gıbır net ise 62 Mbps + her ay modem parası = 95 TL.

TurkNet tavsiye ederim. Bedava 1 ay kullanma kodu: 'NYF17YQ71SYJ'. Kayıt olurken söylemeniz yeterli.

Son düzenleme:
Hmm peki cevabınız için Teşekkür ederim
NetSpeed'de 75Mbps down, 8Mbps up 94TL. VDSL ise hepsi TT altyapısı kullanıyor zaten aynı şeyin laciverti. Hangisinde daha uygun fiyata daha yüksek hızlar vaat ediliyorsa onu alın derim. Ben TurkNet'i çağrı merkezi olmadığından dolayı tercih etmemiştim.

NetSpeed en fazla 62Mbps alabilirsiniz diyor TurkNet 35Mbps diyor ama 50'ye kadar çıkabilirsin diyor hangisini tercih edeyim sizce.

Son düzenleme:
Herkes fikrini söylüyor son karar sizin başkası bunu kullan dedi diye beğenmezseniz sonradan pişman olmayın. Zaten iki firmada da taahhüt olmadığından memnun kalmazsanız diğer sonradan firmayı bağlatırsınız artık e-Devlet üstünden abonelik iptal edilebildiğinden fazla bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Turknet tercih ederdim ben, zaten hali hazırda türknet kullanıcısıyım, 35 Mbps + 1000 dk ev telefonu, 85 TL.
İnterneti 18 Mbps alıyorum şu anda.
Turknet tercih ederdim ben, zaten hali hazırda türknet kullanıcısıyım, 35 Mbps + 1000 dk ev telefonu, 85 TL.
Eklemeyi unutmuşum alt yapı yeni değişti.
Ama sizde, sorun yaşadınız diye herkes yaşayacak değil ya.

TurkNet tercih ederdim ben, zaten halihazırda TurkNet kullanıcısıyım, 35 Mbps + 1000 dk ev telefonu, 85 TL.

Eklemeyi unutmuşum altyapı yeni değişti.

Ama sizde, sorun yaşadınız diye herkes yaşayacak değil ya.

Şu anlık gıbır net Speed net Milleni com hepsi 62Mbps diyor fakat TurkNet 35Mbps diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı