Çözüldü GIBIRNet bot mu basıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Bütün kullanıcıları inceledim ve kesinlikle böyle bir çalışma olmuş. Üç hesap açılmış birer gün arayla:
Bu hesaplar GIBIRNET reklamı yapıp siteye bir daha girmemiş zombi hesaplar. Reklam içerikli mesaj atmaktan kalıcı banlıyoruz.

Yarın da GIBIRNET'i forumdan kalıcı banlayıp banlamayacağımıza karar vereceğiz.

Hesapların eskiden açılması çok iyi oldu zira biliyorum yeni açılmış olsalardı birileri bu hesapları TurkNet zammı sonrası bizim GIBIRNET'i banlamak için organize ettiğimizi düşünürdü.
İyi olmuş, vizyonsuzca yönetilen bir şirket. Müşteri ile iletişimleri rezalet, sırf Steam kütüphanesi paylaştılar diye ünlü oldular. TurkNet, Milleni, Netspeed, Comnet, Kablonet, Superonline gibi onca firma varken bu firmayı şahsen asla tercih etmem. En kötü Türk Telekom. :)
Hocam Comnet'i çıkarsak listeden, iptallerle alakalı bir sürü kötü konu var. Yanlış yönlendirme olmasın.

Hocam Comnet'i çıkarsak listeden, iptallerle alakalı bir sürü kötü konu var. Yanlış yönlendirme olmasın.

Comnet biraz daha kurumsala hitap ediyordu sanırım bireysel hizmetleri pek iyi olmayabilir.

Kusura bakmayın, hiç farkında bile değilim ne yaptığımdan. Yatakta yatıyordum ve de telefon da başucumdaydı ve açıktı. Farkında olmadan mesaj atmışım.

Neyse, en azından anlayışla karşılamışsınız. :)

Ana konuya gelecek olursak, gerçekten büyük bir rezilliğe imza atmışlar. Yani tamam diğer firmaların zammından sonra ucuza veriyor olabilirsin fakat neden forumlarda fake hesap açıp spam yaparak reklam yaparsın ki? Bu olaydan sonra ben bile bu firmadan uzak duracağım. :)

1 - Sen müşteri temsilcisine o şekilde yazamazsın.
2 - Sana cevap veren kişi temsilci yani elinden bir şey gelmez.
3 - Bir insanın anlama kabileyeti olur, maalesef o da sende yok, sabır yok.
4 - Karşı tarafa bu şekilde yazmaya teşvik eden sensin. Temsilci bu şekilde yazmaz.
5 - Bir malzeme aldım çürük çıktı, bu hemen kötü anlamına gelmez.
6 - Malzemeyi almadan önce kontrol ettin mi kardeşim? Kaç numara giyiyorsun baktın mı falan falan?
7 - Bırakın şimdi bu işleri, temsilci haklı. İnternet kullanmayı bilmiyorsun.
8 - Bir sürü firmaya laf edildi, hepsini kullandım. Jepsinden de %100 performans aldım.
9 - Neden %100 performans alıyorum? Çünkü internet kullanmayı biliyorum, modem ayarını biliyorum, Cat 5 kabloyu biliyorum, santral nedir biliyorum.
10 - Bunu temsilciye yazana kadar Google araştırması yapsaydın keşke neden böyle olur diye.

Uzun lafın kısası ağzı olan konuşur burada önemli olan kafası çalışmak.

Bulunduğum yer 64 MB hız alıyor ve aldığım hız ortada. Bunu alamam normalde.

Türk Telekom bile 50 MB geçemezsin, dedi sonuç ortada.

Eki Görüntüle 1068147
Alın size bir bot daha. Ama bundan emin değilim, gıbırnet hariç pek çok mesajı var. Malum konudaki ölümüne savunuculardan biri. Şu konuya da temsilci haklı demek de oldukça saflık olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı