Çözüldü GIBIRNet bot mu basıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Bütün kullanıcıları inceledim ve kesinlikle böyle bir çalışma olmuş. Üç hesap açılmış birer gün arayla:
Bu hesaplar GIBIRNET reklamı yapıp siteye bir daha girmemiş zombi hesaplar. Reklam içerikli mesaj atmaktan kalıcı banlıyoruz.

Yarın da GIBIRNET'i forumdan kalıcı banlayıp banlamayacağımıza karar vereceğiz.

Hesapların eskiden açılması çok iyi oldu zira biliyorum yeni açılmış olsalardı birileri bu hesapları TurkNet zammı sonrası bizim GIBIRNET'i banlamak için organize ettiğimizi düşünürdü.
Reklam birimi çalışanıyım.
Hadi bu bot olayını bir yana bu fiyatlar ne? Size ben gidip niye 1000 Mbps için 1000 lira vereyim? Altyapı sahibi 380 liraya satarken siz ne yaşayıpta 1000 lira satıyorsunuz? Ben size niye 8 Mbps upload hızını 20 Mbps olması için 50 TL vereyim ekstradan? Fiyatlarınızda çöp firmanızda çöp direkt olarak. İyi ki o zaman bot olayını görmüşüm yoksa yanlışlıkla geçiş yapacaktım.
Ekran Görüntüsü (22).png

Yargısız infaz yapıyorsunuz hocam bizimle bağlantılı olmadıklarını açıkladım size.
Sizden gelen bir mail bulamadık maalesef o tarihlerde. Hangi e-posta adresinden yolladınız?

Hadi bu bot olayını bir yana bu fiyatlar ne? Size ben gidip niye 1000 Mbps için 1000 lira vereyim? Altyapı sahibi 380 liraya satarken siz ne yaşayıpta 1000 lira satıyorsunuz? Ben size niye 8 Mbps upload hızını 20 Mbps olması için 50 TL vereyim ekstradan? Fiyatlarınızda çöp firmanızda çöp direkt olarak. İyi ki o zaman bot olayını görmüşüm yoksa yanlışlıkla geçiş yapacaktım.
Eki Görüntüle 1474044
Diğer sağlayıcıların 100 Mbps üstü tarifelerde uyguladığı indirimler geçicidir hocam BTK'nın çıkardığı geçici bir destek kampanyasıdır. Upload hızlarının yükseltilmesi yönündeki hizmetimiz ise yakında BTK onayıyla tüm sağlayıcıların sunacağı ekstra upload hizmetidir. Biz böyle hizmetlerin fiyatını önden açıklıyoruz. 100 Mbps üstü tarifelerimizin fiyatları size uygun gelmediyse alternatif sağlayıcılara yönelebilirsiniz ancak onlar da kampanyanın sonlanmasıyla fiyatları geri artırmak durumunda kalacaklar.

Sizden gelen bir mail bulamadık maalesef o tarihlerde. Hangi e-posta adresinden yolladınız?
Özel mesaja cevap verecektim ancak aşağıdaki görselde yer alan sorunla karşılaşıyorum.
Orada yazmak istediğim şeyi buradan belirteyim;
Gönderdiğimi hatırlıyorum belki de unutkanlığıma gelmiştir.
Bot hesaplarla bağlantılı olmadığımız için buna müdahale şansımız bulunmuyor.
İsterseniz bu tarz hesaplarla karşılaştıkça bu hesaplar hakkında sizlere bilgi geçebilirim.
1659610232392.png

E-posta yoluyla değil Sosyal sayfalarının en altında bulunan bize ulaşın panelinden gönderdim.
1659610366253.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer sağlayıcıların 100 Mbps üstü tarifelerde uyguladığı indirimler geçicidir hocam BTK'nın çıkardığı geçici bir destek kampanyasıdır. Upload hızlarının yükseltilmesi yönündeki hizmetimiz ise yakında BTK onayıyla tüm sağlayıcıların sunacağı ekstra upload hizmetidir. Biz böyle hizmetlerin fiyatını önden açıklıyoruz. 100 Mbps üstü tarifelerimizin fiyatları size uygun gelmediyse alternatif sağlayıcılara yönelebilirsiniz ancak onlar da kampanyanın sonlanmasıyla fiyatları geri artırmak durumunda kalacaklar.
Geçiçi olduğuna dair kanıtın var mı? Telekom zaten zam yaptığı zaman her türlü yükselecek. Ama ortada ne zam var ne bir şey var şu an. Geçiçi olduğunu düşünmüyorum. Turkcell 250 TL'ye 1000 Mbps sunarken Telekom gidip o interneti 500 veya 1000 lira yapmaz. Her neyse fiyat politakınız çöp. Reklam zaten hiç vermeyin boşuna insanlar ismini duymadığı bir şeye asla geçmez. Geçen senelerde müşteri hizmetlerinin hakaret ettiği olaylarda vardı firmanızda. Birkaç lira ucuz olacak diye paramla rezil olmamayı tercih ederim.

Artı -4 Eksi
Bence de GIBIR Net banlanabilir. Neden bir ekip hadi buraya birleşelim GIBIR Net için reklam yapalım desin ki?

Artı -1 Eksi
Bence de GIBIR Net banlanabilir. Neden bir ekip hadi buraya birleşelim GIBIR Net için reklam yapalım desin ki?
Biz de araştırıyoruz, öğrenirsek sizlerle de paylaşırız.
Bot hesapların tespiti konusunda Technopat yönetimiyle birlikte çalışma yürütmeye hazırız.

Geçiçi olduğuna dair kanıtın var mı? Telekom zaten zam yaptığı zaman her türlü yükselecek. Ama ortada ne zam var ne bir şey var şu an. Geçiçi olduğunu düşünmüyorum. Turkcell 250 TL'ye 1000 Mbps sunarken Telekom gidip o interneti 500 veya 1000 lira yapmaz. Her neyse fiyat politakınız çöp. Reklam zaten hiç vermeyin boşuna insanlar ismini duymadığı bir şeye asla geçmez. Geçen senelerde müşteri hizmetlerinin hakaret ettiği olaylarda vardı firmanızda. Birkaç lira ucuz olacak diye paramla rezil olmamayı tercih ederim.
Geçici olduğuna dair BTK'ya ait belgeyi paylaşayım;

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı