GIBIRNET incelemesi

@261538 Path modunu nasıl FastPath'e taşıttırdın? İstanbul-İstanbul 12ms alıyorum, ping sorununuz yok, VDSL ile normal diyorlar. Başka bir ISS ile yine VDSL 2-3ms oluyordu. FastPath'e geçmek istediğimde bu şekilde bir işlemimiz yok cevabı verdiler. Ne yapmalıyım?

@saY Ekstra bir işlem yaptırmadım. Geçtikten sonra kendisi o şekilde oldu. Diğer sağlayıcılarda interleaved olarak kullanıyordum bende.

@saY Ekstra bir işlem yaptırmadım. Geçtikten sonra kendisi o şekilde oldu. Diğer sağlayıcılarda interleaved olarak kullanıyordum bende.
WhatsApp desteğe ısrar ederek çözüme ulaşabileceğimi sanmıyorum. Yapabileceğim başka bir şey var mıdır?

@saY Bu bağlantı yapısını bölgedeki altyapıdan mı kaynaklı, sağlayıcı direkt kendisi mi ayarlıyor bilmiyorum. Bu konuda maalesef hiçbir bilgim yok.

İfadeler: saY
Ben de Millenicom'dan başka bir ISS'e geçmek istiyordum.

Güzel oldu bu konuyu görmem. Teşekkürler inceleme için

@Penetrator God 21. yy'da isme göre yargılama kaldı mı? İsmini beğenmediğiniz kişilere de güven vermiyorsun diyorsunuzdur siz

Çarşamba sözleşme gönderdim. Perşembe Telekom'dan ekip geldi kurulum yapıldı. Tek sorun internete girilemiyordu o da yeni kullanıcı adı verilerek 1 günde internetimi bağlattılar.. Ertesi gün gene aradılar bir sıkıntı var mı diye. Müşteri memnuniyetine önem verdikleri açık.

Kayseri-İstanbul arası Ping değerleri normal. Yüksek diyen arkadaşlara şöyle izah edelim GIBIRnet ana sunucusu İstanbul’da bulunuyor. Kayseri’de sunucu bulunmadığı için trafik doğrudan İstanbul’a aktarılıyor bu da ortalama 19-20 MS Ping değeri oluyor. Kayseri üzerinden Türknet kullanan kişilerde aynı durumda. Ping’lerde ben bir yükseklik göremedim o yüzden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…