GIBIRNET incelemesi

Arkadaşlar kayseri için 30ms öyle sorun değil. Ping değeri konumu baz alındığında iyi. Ben de Comnet ile Bolu'dan 20ms alıyorum. Bazen 17 ye düşüyor.

Ancak şöyle bir şey var: Lol/Valorant Oyuniçi serveri zaten pek düzgün bir server değil. Ping testi yaptığımda örnek verirsem 12ms bile görüyorum. 12 ile 25 arasında sürekli dalgalanıyor.

Zaten server de pek iyi değilken kasmaya gerek yok.

Konu tekrar gündeme gelmiş. Ben yeni açıldı zannettim. Direk ortadan daldım .

Siz altyapı sorgulaması yaptığınızda en fazla 62Mbpsmı dediler?

Bot Hesap - Reklam İçerikli Mesaj
Bende GIBIRNET kullanıyorum alalı 6 ay oldu şu ana kadar hiç sorun olmadı düşük ping de alıyorum tavsiye ederim

GIBIRNet'te yerli yersiz internet kesildiğini 2 farklı kişiden duydum. Bu doğru mu? GIBIRNet'te internet sık kesilir mi?

Şu an İstanbul'da interneti kullanmaktayım, hız düşüşü ve internet kesilmeleri gibi durumlar yaşamadım. 2 aydır kullanıyorum. League of Legends, Valorant gibi oyunlarda 3-9 ms alıyorum. G - net Ultra paketini kullanıyorum. Yaklaşık 14 senedir internet kullanıyorum, konuştuğum en nazik ve bilgili müşteri hizmetleri GIBIRNet tarafında oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…