Gıbırnet Nasıldır?

• Konuyu başlatan 213082
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 33B
Hocam çok sık değiştirmekte iyi değil ben 7 ay da 3 ISS değiştirdim TurkNet'ten NetSpeed'e şu an da gıbırnetteyim artık sorun çıkacak diye her saat hız testi yapmaktan kafa kalmadı :)
Aslında en mantıklısı Türk Telekom ama istedikleri fiyat çok fazla. El mecbur alt İSS'lere bakmak zorunda kalıyoruz bizde.
Güncel hızım bu şekilde.
hız.png

Son düzenleme:
113 nasıl oluyor hocam.
Birde ücretsiz verdikleri modem nasıldır.
150 alan bile vardı hocam yanlış hatırlamıyorsam. Altyapıya göre değişir. Verdikleri modem çok iyi değil. Evin her yerinden bu hızı alamazsınız. Ben 5 Ghz üzerinden bağlanıyorum ve 5 Ghz destekli Wifi adaptör aldım. Kablosuz olarak bağlanıyorum kablolu hiç denemedim.

Arkadaşlar Gıbırnet'i fiber altyapıda kullanan varsa hız ve ping testini atabilir mi? Kullananlar genel olarak memnun musunuz? Müşteri hizmetleri nasıl, kopma hız düşmesi vs yaşanıyor mu? Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
3 aydır kullanıyorum ve hiçbir sıkıntım yok.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    21,3 KB · Görüntüleme: 335
Arkadaşlar Gıbırnet'i fiber altyapıda kullanan varsa hız ve ping testini atabilir mi? Kullananlar genel olarak memnun musunuz? Müşteri hizmetleri nasıl, kopma hız düşmesi vs yaşanıyor mu? Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Şöyle bırakayım.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    21,3 KB · Görüntüleme: 295
Arkadaşlar selam bende hiçbir nete geçmek istiyorum ilk öncelikle birkaç sorum var benim alt yapım maalesef Max 27mbsp hız desteklediği için gıbır net mega 80TL'lik olanı alacağım. Size sundukları hızı net bir şekilde vere biliyorlar mı? Nisanda Türk Telekom'la isim bitiyor o yüzden yazıyorum bir de 2yıl boyunca onlarda kalmam mecburi mi? Yoksa istediğim zaman iptal edip başka bir intarnete geçe biliyor muyum? Başka bir intarnete geçerken herhangi bir ücret ödemek zorunda mıyım? GIBIRNet nasıl? İsiminden bir hayır gelmez diyenler lütfen yanıtlamasın.

Arkadaşlar selam bende hiçbir nete geçmek istiyorum ilk öncelikle birkaç sorum var benim alt yapım maalesef Max 27mbsp hız desteklediği için gıbır net mega 80TL'lik olanı alacağım. Size sundukları hızı net bir şekilde vere biliyorlar mı? Nisanda Türk Telekom'la isim bitiyor o yüzden yazıyorum bir de 2yıl boyunca onlarda kalmam mecburi mi? Yoksa istediğim zaman iptal edip başka bir intarnete geçe biliyor muyum? Başka bir intarnete geçerken herhangi bir ücret ödemek zorunda mıyım? GIBIRNet nasıl? İsiminden bir hayır gelmez diyenler lütfen yanıtlamasın.

Ben kullanıyorum hocam 1 senedir hiçbir sıkıntı yaşamadım. İstanbul'da yaşıyorum Valorant 7-12 CS:GO 32-35 arası Frankfurt sunucularında 40 ms ping alıyorum.

Ben kullanıyorum hocam 1 senedir hiçbir sıkıntı yaşamadım. İstanbul'da yaşıyorum Valorant 7-12 CS:GO 32-35 arası Frankfurt sunucularında 40 ms ping alıyorum.

Kanka sağ ol nisanda alacağım müşteri hizmetleride çok güzel hızlı yanıt veriyorlar peki şu Steam'den bedava oyunları ala biliyor musun?

Geri
Yukarı