Gıbırnet Nasıldır?

• Konuyu başlatan 213082
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 33B
@213082 Attığım konuda diğer iki ISS deneyimim de bulunuyor en alt kısmında. Aynı hat üzerinden bana en düşük değerleri sağlayan ISS Gıbır oldu ve şu anda da kullanmaya devam ediyorum.

Yurt dışı çıkışı hakkında hiç bilgim yoktur maalesef.
Speestest'de sunucu kısmına Pingless yazıp hız testi yapar mısınız?
@213082 Attığım konuda diğer iki ISS deneyimim de bulunuyor en alt kısmında. Aynı hat üzerinden bana en düşük değerleri sağlayan ISS Gıbır oldu ve şu anda da kullanmaya devam ediyorum.
Yazdıysanız özür dilerim görmedim. Nerede oturuyorsunuz? Sizden de Frankfurt ping testi rica edebilir miyim?

Ankara'da 20 MS gösteriyor. Sizin attığınız siteden League of Legends'i seçtim. Turknet'de de şuan 20 ping alıyorum zaten. Acaba yurt dışı çıkışları nasıl?

Açıkçası hocam bende Turknet kullanırken 3 ay boyunca övdüm, geçmek isteyenlere ping ve hız testi attım. Bu Turknet ne kadar iyiymiş dedim. Şimdi ise gözümde hiç bir değeri olmayan bir firma benim için. Aynı şeyi Gıbırnet'de yapmayacağım. Hizmeti alıyorum sonuçta para veriyorum. Bu İSS'de sorun yaşarsam Türk Telekom yolu gözükür zaten bana.
Türknet belalı bişey biliyorum müşteri hizmetleri yoktur zaten o yüzden hiç kullanılmaz.
Speestest'de sunucu kısmına Pingless yazıp hız testi yapar mısınız?

Yazdıysanız özür dilerim görmedim. Nerede oturuyorsunuz? Sizden de Frankfurt ping testi rica edebilir miyim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    34,9 KB · Görüntüleme: 261
Teşekkürler hocam. Bu arada merak edenler olursa fiber altyapıda TurkNet'den Frankfurt'a yaptığım hız testi.
https://www.speedtest.net/result/11026135525
Bu da İstanbul testi.
https://www.speedtest.net/result/11026140268

Hıza çok takılmayın 100 Mbps olduğu zamanda aynı pingleri alıyordum. Gıbi'a geçtikten sonra bu testleri bir daha yapacağım.

Altyapını nedir sizin? Bu değerler gerçekten çok düşük TurkNet bu kadar kötü mü?

Geri
Yukarı