Gıbırnet Nasıldır?

• Konuyu başlatan 213082
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 33B
Herkese müşteri olmasanız bile veriyolar.
Sunuyorlar ancak kendi muşterilerine ayrı sunucu var orda daha fazla oyun var ve yakında yeni oyunlar eklenecek.
Altyapım FTTH (eve kadar fiber). Bu altyapıyla 1000 Mbps bile alınabiliyor. TurkNet maalesef...

Tercih etmiyorum hocam.

Çok kötü bir durum. Başka ISS şart size.

Peki oyun içi pingleriniz nasıldır. Bir de neden 9 Mbps internet var? Normalde paketiniz kaç.
R6'da 60, Valorant'da 20 ping alıyorum. Geforce Now Ankara sunucularında Ankara'da olmama rağmen 30 ping aldığım için destek kaydı açtım. Onlarda hızımı düşürdüler. Sorun onlara destek kaydı açtığım anda başladı. Modemimde falan da sorun olabilir belki ama Turknet çözüm yolu bulamadığı için pek bir önemi kalmadı. Sürekli sorununuz çözüldü diyip destek kaydını kapatmaya çalıştılar. En sonunda pes ettim. Normalde hızım bu şekildeydi.
speedtest.png

R6'da 60, Valorant'da 20 ping alıyorum. GeForce Now Ankara sunucularında Ankara'da olmama rağmen 30 ping aldığım için destek kaydı açtım. Onlarda hızımı düşürdüler. Sorun onlara destek kaydı açtığım anda başladı. Modemimde falan da sorun olabilir belki ama TurkNet çözüm yolu bulamadığı için pek bir önemi kalmadı. Sürekli sorununuz çözüldü deyip destek kaydını kapatmaya çalıştılar. En sonunda pes ettim. Normalde hızım bu şekildeydi.Eki Görüntüle 904415

Hayırlısı olsun bende TTNET kullanıyorum, çok problemli ve pahalı. TurkNet ya da NetSpeed'e geçmeyi planlıyorum taahhüt bitince.

Bugün umutsuz bir şekilde Turknet Forum'da konu açtım. Enes Furkan Gül adında bir çalışan bana ulaştı. Ve sorunumu 10 dakika içinde çözdü. Evet 2 hafta beklediğim şey 10 dakikada çözüldü. Neden böyle bir şey yaşandığını sordum. Arka planda hızımın takıldığı söylendi bir nevi bug gibi bir şey olmuş. Turknet kullanan ve bağlatacak arkadaşlar sorunu olduğunda Turknet Forum'a yazmalarını tavsiye ederim.

Bugün umutsuz bir şekilde Turknet Forum'da konu açtım. Enes Furkan Gül adında bir çalışan bana ulaştı. Ve sorunumu 10 dakika içinde çözdü. Evet 2 hafta beklediğim şey 10 dakikada çözüldü. Neden böyle bir şey yaşandığını sordum. Arka planda hızımın takıldığı söylendi bir nevi bug gibi bir şey olmuş. Turknet kullanan ve bağlatacak arkadaşlar sorunu olduğunda Turknet Forum'a yazmalarını tavsiye ederim.
Senin adına sevindim. umarım bir daha sıkıntı yaşamassın :)

Umarım yaşamam hocam. Hala gıbırnet'e geçmeyi düşünüyorum açıkçası. Bakacağız artık.

Hocam çok sık değiştirmekte iyi değil ben 7 ay da 3 ISS değiştirdim TurkNet'ten NetSpeed'e şu an da gıbırnetteyim artık sorun çıkacak diye her saat hız testi yapmaktan kafa kalmadı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı