Gibirnet Steam güvenli mi?

erdowajk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bildiğiniz gibi adını sanını duymadığımız bir marka var ortada. Sorum kısa. Gibirnet'in ağına bağlandıktan sonra ağ bilgilerimiz vb. şeyleri çalarlar mı veya güvenlik açısından herhangi bir sorun çıkar mı?

Bilgi çalma olur mu olmaz mı bilemem. Zaten internete bağlı olduğumuz sürece bu tehlikeler her zaman var orası ayrı mesele. Ama kullanmanızı tavsiye etmem.

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi adını sanını duymadığımız bir marka var ortada. Sorum kısa. Gibirnet'in ağına bağlandıktan sonra ağ bilgilerimiz vb. şeyleri çalarlar mı veya güvenlik açısından herhangi bir sorun çıkar mı?
Gerçekten İnanılmaz, Sabahtan beri bununla alakalı bir sürü Konu açıldı ve Cevaplar yazıldı.

Bilgi çalma olur mu olmaz mı bilemem. Zaten internete bağlı olduğumuz sürece bu tehlikeler her zaman var orası ayrı mesele. Ama kullanmanızı tavsiye etmem.

Firma çalacak olsa internet hizmeti sunduğu müşterilerden çalır, ki her firma çalışıyor başka firmaya satıyor diye düşünüyorum.

Kendileri başlı başına bir ISS (İnternet Servis Sağlayıcısı). Ve firma güvenilirdir hani sundukları Steam hizmetine bağlanmanız problem oluşturmaz, şu an binlerce kişi kullanıyor, ben ve bir kaç arkadaşım da dahil olmak üzere.

Firma çalacak olsa internet hizmeti sunduğu müşterilerden çalır, ki her firma çalışıyor başka firmaya satıyor diye düşünüyorum.

Kendileri başlı başına bir ISS (internet servis sağlayıcısı). Ve firma güvenilirdir hani sundukları Steam hizmetine bağlanmanız problem oluşturmaz, şu an binlerce kişi kullanıyor, ben ve birkaç arkadaşım da dahil olmak üzere.

Ben zaten farklı bir şey söylemedim.
ISS olduğunu bende biliyorum.

Bilgi çalar mı bilmem ama ben indirdim ve ekranda küçük ölü piksel gibi bir şey çıktı Malwarebytes ile tarattım ve karantinaya aldı Zerotier'ın dosyalarını sadece bende olmuşda olabilir onu bilmiyorum.

fadf948e-d7e7-4bbd-98d5-b36a4c940929.jpg

Bilgi çalar mı bilmem ama ben indirdim ve ekranda küçük ölü piksel gibi bir şey çıktı Malwarebytes ile tarattım ve karantinaya aldı Zerotier'ın dosyalarını sadece bende olmuşda olabilir onu bilmiyorum.

Eki Görüntüle 895618

Hile kullandığımda bende de o olmuştu, bir an korktum monitörde sıkıntı var diye ama bilgisayarı yeniden başlatınca gitti ve bende virüs çıkmamıştı :D

Geri
Yukarı