GIBIRNet vs TurkNet

sKostur

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, her ne kadar gıbır vs TurkNet yazmış olsam da şu an TurkNet kullanıyorum. Fakat diğer evimde yaşayacağım ve sizce TurkNet'i oraya mı taşımalıyım yoksa buradaki TurkNet'i iptal edip oraya GIBIRNet mi bağlatmalıyım?

Altyapı sorgu sonuçları:

TurkNet: 75Mbps download (+-4Mbps) 8Mbps upload.
GIBIRNet: 79Mbps download 8Mbps uplad.

GIBIRNet avantajı 10 TL daha uygun olması ve Witcher, Left 4 Dead, Outlast serilerini ve birçok oyunu ücretsiz vermesi. Siz ne dersiniz? GIBIRNet nasıldır?

Hocam GIBIRNet'i ilk defa duyuyorum ama performans açısından aynı gibi duruyorlar.GIBIRNet'in oyun avantajı varmış ancak hizmet açısından nasıldır bilemiyorum.

Gıbır zıbır mıbır zıpırt fark etmez. Türkiye de 3 tane kablosu gelen yok mu? Gıbır da zıpır da sizin bölge de TT varsa tt Turkcell varsa Turkcell kullanacak. Bence en avantajlıyı kullanmalısın.

Taahhüt var mı?
yok ikisinde de
Gıbır zıbır mıbır zıpırt fark etmez. Türkiye de 3 tane kablosu gelen yok mu? Gıbır da zıpır da sizin bölge de TT varsa tt Turkcell varsa Turkcell kullanacak. Bence en avantajlıyı kullanmalısın.
o halde ben gıbıra geçiyorum

Şu an TurkNet kullanıyorum ama GIBIR benimde aklımı çelmiyor değil. Baya araştırdım farklı farklı forumlarda. Yorumları hep olumlu şekildeydi.

Geri
Yukarı