Gidip en çok beğendiğiniz şehir nedir?

Denizli. Yanlış hatırlamıyorsam şehrin girişinde horoz heykeli karşılıyordu insanları. Yıllar önce gittiğim için yanlış hatırlıyor da olabilirim.

Küçüklüğümde Almanya Köln'e gitmistim, çok güzel yerdi. Amsterdam da bir gün kalmıstık ama hatırlamadığım için pek bir sey diyemiyorum. Nehir, üstünden geçen tas köprüleri ve çesit çesit peynir satan peynir dükkanlarını az biraz hatırlıyorum :D. Paris de güzel bir yerdi çok genel olarak meydanları düzenli ve güzeldi ancak sunu net hatırlıyorum bazı sokakları acayip sidik kokuyordu. Pisti kısaca. Türkiye'de de Muğla/Bodrum derdim.

Şimdiye kadar güneydoğu Anadolu'dan dışarıya çıkamadım, 😔 ama güneydoğu Anadolu'da en çok Hatay'ı sevdim. :)

Denizli. Yanlış hatırlamıyorsam şehrin girişinde horoz heykeli karşılıyordu insanları. Yıllar önce gittiğim için yanlış hatırlıyor da olabilirim.

Denizli'de oturan birisi olarak değiştiğini söylerim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye'den İstanbul, yurt dışından Londra diyebilirim. Ama İstanbul'u daha çok beğendim. Kesinlikle İstanbul'dan bir üniversite kazanmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı