GIF dosyası nasıl sıkıştırılır?

Buradan yapın.

1MB zor oynadı hocam compression leveli en yükseğe aldığım halde.

Bulabilirsem dönüş yapacağım.

Puan dükkanı > arka planlar > hareketli arka planlar kısmında 2.sayfada mor temalı yıldızlı arka plan link atamıyorum maalesef.

1.öncelikle, bir GIF resim dosyası eklemeniz gerekir: GIF resim dosyanızı sürükleyip bırakmanız veya bir dosya seçmek için beyaz alanın içini tıklamanız gerekir. Daha sonra sıkıştırma ayarlarını yapın ve "sıkıştır" düğmesine tıklayın. İşlem tamamlandıktan sonra sonuç dosyanızı indirebilirsiniz.
2.evet, sonuç dosyalarının indirme bağlantısı işlem bittikten hemen sonra kullanılabilir olacaktır. Yüklenen dosyaları 24 saat sonra sileriz ve indirme bağlantıları bu sürenin sonunda çalışmayı durdurur. Dosyalarınıza kimsenin erişimi yok. Bir görüntünün sıkıştırılması kesinlikle güvenlidir.
Bir kullanıcı verilerini üçüncü taraf hizmetten yüklediğinde, yukarıdakiyle aynı şekilde işlenir.
Yukarıdaki politikaların tek istisnası, kullanıcının ücretsiz destek talep ederek verilerini forum aracılığıyla paylaşmaya karar vermesi durumunda mümkündür, bu durumda sorunu analiz etmek ve çözmek için yalnızca geliştiricilerimiz bunlara erişebilir.
3.evet, web tarayıcısı olan herhangi bir işletim sisteminde ücretsiz aspose. Imaging ımage compress uygulamasını kullanabilirsiniz. Hizmetimiz çevrimiçi çalışır ve herhangi bir yazılım kurulumu gerektirmez.
4.bir görüntüyü dönüştürmek için herhangi bir modern tarayıcıyı kullanabilirsiniz, örneğin Google Chrome, Firefox, Opera, Safari.
5.uygulamalarımız ücretsiz olmasına rağmen, kaynak görüntü (ler) üzerindeki üçüncü taraf haklarının ihlalinden kaçınarak elde edilen görüntüyü ticari olarak kullanmakla sınırlı değilsiniz. Örneğin, görüntünüzden NFT (fungible belirteç değil) oluşturabilir ve NFT pazarlarında satmayı deneyebilirsiniz.

Önceden de denemiştim bu siteden ama sonucu hatırlamıyorum, sıkıştırması biraz uzun sürüyor dönüş yaparım.

Puan dükkanı > arka planlar > hareketli arka planlar kısmında 2.sayfada mor temalı yıldızlı arka plan link atamıyorum maalesef.

Arka planı buldum zaten hocam. Çizim vitrini için araştırıyorum.

Hocam maalesef dediğiniz arka plan için uygun bir çizim vitrini bulamadım. Uğraşırım derseniz rehberleri bırakıyorum.

Ayrıca farklı bir arka plan için çizim vitrini ararsanız bu rehberlere de bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Arka planı buldum zaten hocam. Çizim vitrini için araştırıyorum.

Hocam maalesef dediğiniz arka plan için uygun bir çizim vitrini bulamadım. Uğraşırım derseniz rehberleri bırakıyorum.

Ayrıca farklı bir arka plan için çizim vitrini ararsanız bu rehberlere de bakabilirsiniz.

Teşekkürler hocam evet buralara bakmıştım buralarda yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı