GIF'ler geri gelmeli mi?

Şu anda istemsizce çok sinirlendim. Technopat sunucularını karşıma alıp 'Shinsu Senju veritable 1000 armed Kan'on' yapasım var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anda istemsizce çok sinirlendim. Technopat sunucularını karşıma alıp 'shinsu senju vertible 1000 armed kan'on' yapasım var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam o işlemci ve 128 GB RAM'li PC sizde olsaydı acaba nasıl yumruk atacaktınız.:)

@Chitoge Kirisaki sinirlenmenize gerek yok. Ek olarak umarım İngilizce dublaj şeklinde yapmazsınız o jutsuyu.

Bu daha iyi oldu.
@Chitoge Kirisaki sinirlenmenize gerek yok. Ek olarak umarım İngilizce dublaj şeklinde yapmazsınız o jutsuyu.

Hocam profil fotoğrafınız da çok güzel olmuş bir an kilitlendim kaldım. :D

Profilinizdeki kimse artık bağımlılık yapıyor bilginiz olsun. Ek olarak Instagram hesabı varsa alabilir miyim? 👉👈🤣.

Sizi 20 dakika boyunca şöyle kenara alalım. :D

Aslında mevcut PNG/JPG formatındaki görüntüler için verilen boyut sınırları altında olacak şekilde GIF yüklemeye izin verilmesi sunucuya herhangi bir ek yük oluşturmaz. Fazlasıyla hareketli resimler yerine birkaç karelik görüntüler, okuyucuların dikkatini daha az dağıtır hem.

Yeni konular

Geri
Yukarı