Gigabyte 240 GB SATA SSD'nin yazma ve okuma hızı düşüyor

Saha

Picopat
Daha fazla  
Gigabyte 240 GB SATA SSD aldım. Bilgisayarım ASUS X541UV laptop. SSD hızlarımda anormallik var. Diskmark ile yaptığım testlerde 530 okuma 470 yazma alıyorum. As SSD ile yaptığım testte 470 okuma 380 yazma alıyorum. Ve çoğunlukla arkada program açık olmamasına rağmen yazma hızı 80'e okuma hızı 200'lere düşüyor. SSD'im orijinal. Yeni aldım. Sürücüsünü de güncelledim.

Gigabyte 240 GB SATA SSD aldım. Bilgisayarım ASUS X541UV laptop. SSD hızlarımda anormallik var. Diskmark ile yaptığım testlerde 530 okuma 470 yazma alıyorum. As SSD ile yaptığım testte 470 okuma 380 yazma alıyorum. Ve çoğunlukla arkada program açık olmamasına rağmen yazma hızı 80'e okuma hızı 200'lere düşüyor. SSD'im orijinal. Yeni aldım. Sürücüsünü de güncelledim.

Üzerinde işletim sistemi kuruluysa onu da hesaba katın çünkü okuma ve yazmayı o da kullanıyor.

Ha.

Hayır hız testi programlarında bu sonuç çıkıyor. Anormal düşük.

Tamamda 480'den nasıl 80 ne düşüyor sürekli. O kadar düşmemesi gerekiyor.

Bu anlık bir düşme mi sürekli nasıl takip edebiliyorsunuz okuma ve yazmayı dosya aktarımı mı yapıyorsunuz çünkü programlar belli bir süre test ediyor.

Bu anlık bir düşme mi sürekli nasıl takip edebiliyorsunuz okuma ve yazmayı dosya aktarımı mı yapıyorsunuz çünkü programlar belli bir süre test ediyor.
Anlık düşme değil test sonuncu o civarlarda çıkıyor. Ayrıca arkada hiçbir işlem çalışmıyor belki google açık olur o kadar ondada bir indirme yapmıyorum.

Anlık düşme değil test sonuncu o civarlarda çıkıyor. Ayrıca arkada hiçbir işlem çalışmıyor belki Google açık olur o kadar onda da bir indirme yapmıyorum.

Sağlık testi falan yaptınız mı orada sonuçlar nasıl veya arkada çalışan bir uygulama var mı işlem yapan.

Yeni konular

Geri
Yukarı