Gigabyte 27" G27F-2 ve AOC 23.8" Q24G2A

Yok hocam. Yarın da gelmezse bayramdan sonraya kalacak galiba. Çok yoğunluk var ise böyledir diye düşünüyorum. İnşallah bir zarar gelmeden ulaşır elime.

Benimki bugün saat 4 gibi verlmiş şu an teslimat şubesinde diyor yarın gelir inşallah yoksa dediğiniz gibi bayram sonrasına kalacak.

Benimki bugün saat 4 gibi verlmiş şu an teslimat şubesinde diyor yarın gelir inşallah yoksa dediğiniz gibi bayram sonrasına kalacak.
Çok iyi hocam. Benimki 5 gün olacak bugün, teslimata gelemedi daha. Sıkıntısız sorunsuz elinize ulaşır inşallah. Benim gelmeyecek gibi. Monitör ile ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Teslimat yakınsa size gidip alın hocam çıkmazsa kargoya.

Son düzenleme:
Evet.

Elime ulaşmadı bugün. Bayram sonuna kadar bekleyeceğim mecburen.

Hocam kusura bakma bayram telaşından yazamadım monitör cidden harika hoparlörü gayet yeterli seviye evdekini kaldırdım mesela gayet iyi umarım sende memnun kalırsın.

Evet var. Öneririm. Eğer 24 inç kullanmak istiyorsan alabilirsin.

Hocam merhaba PS bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz 120 Hz alamıyorum AOC olanı aldım.

Son düzenleme:
Hocam kusura bakma bayram telaşından yazamadım monitör cidden harika hoparlörü gayet yeterli seviye evdekini kaldırdım mesela gayet iyi umarım sende memnun kalırsın.
Monitörüm başka bir şube arabasına bindirilmiş. Ve geri aktarmaya indirilmemiş. Bugün aktarmaya gittiğimde kamera kayıtları izlendi. Diğer şubenin kamera kayıtları izlenip bana geri dönüş yapılacakmış. Yarın eğer geri dönüş yapılmazsa başka yollara başvuracağım. Elime ulaşınca tuz buz bir şeyle karşılaşmaktan korkuyorum.

Hocam ghosting neredeyse yok. Minnacık arkasında bırakıyor. Ayrıca 24 bayağı büyük geldi bana 18.5tan geçince. Renk ayarı yapılması gerekiyor renk ayarı öğrenmem lazım. Renkler çok net ama ben bu kadar orijinalliğe alışık değilim :D. Tepkime süresi 5.5 olarak gözüküyor MPRT testinde. Bu değerler normalmiş. Hatta iyi bile demişti @Saint Lucia hocam. 60Hz'den 165e geçince çağ atladım. Oyun testini yapacağım birazdan.

Son düzenleme:
Hocam ghosting neredeyse yok. Minnacık arkasında bırakıyor. Ayrıca 24 bayağı büyük geldi bana 18.5tan geçince. Renk ayarı yapılması gerekiyor renk ayarı öğrenmem lazım. Renkler çok net ama ben bu kadar orijinalliğe alışık değilim :D. Tepkime süresi 5.5 olarak gözüküyor MPRT testinde. Bu değerler normalmiş. Hatta iyi bile demişti @Saint Lucia hocam. 60Hz'den 165e geçince çağ atladım. Oyun testini yapacağım birazdan.

Güle güle kullanın. 👍

Renk ayarları konusunu sizin ayarlamanız lazım. Tonlar her göze farklı gelir.
Boyut olarak büyük gelmez. Yarına alışmış olursun.
Akıcılık ve yüksek PPI değerinin verdiği keskin görüntü sayesinde çağ atlamanız normal.
Monitörün sağında solunda kırık, çatlak, hasar türü şeyler yoksa ve ölü piksel bulunmuyorsa hayırlısıyla kullanın.

Güle güle kullanın. 👍

Renk ayarları konusunu sizin ayarlamanız lazım. Tonlar her göze farklı gelir.
Boyut olarak büyük gelmez. Yarına alışmış olursun.
Akıcılık ve yüksek PPI değerinin verdiği keskin görüntü sayesinde çağ atlamanız normal.
Monitörün sağında solunda kırık, çatlak, hasar türü şeyler yoksa ve ölü piksel bulunmuyorsa hayırlısıyla kullanın.
Böyle bir monitör kullanmanın heyecanıyla herhangi bir şey görmedim. Ölü piksel testinde de dibine girerek baktım gözüme çarpmadı herhangi bir şey. Görüntü aşırı net. Teşekkürler hocam.

Hocam ışık sızması olayı bu mudur ? Siyah ekrana düz bakarken hiç fark edilir değil ama fotoğrafta böyle gözüküyor.
1688592815685.png

Parlaklık 75 Kontrast 75te. 50ye 50ye alınca da çok az azalma oldu ve kamerayı hareket ettirdikçe beyazlıklar hareket etmeye başladı. Tahminimce bu normal bir durum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı