Gigabyte 3070 Gaming ver 1.0 fanı yüksek sesle çalışıyor

aytek1n

Femtopat
Daha fazla  
1 sene önce aldığım masaüstü bilgisayarım yaklaşık 4-5 aydır yüksek sesle çalışıyor. Fanları tek tek kontrol edip sesin ekran kartının orta fanından geldiğini tespit ettim. Bilgisayarı çalıştırdığım andan itibaren yüksek sesle çalışmaya başlıyor ve ses kesilmiyor. Birkaç ay öncesine kadar yüksek sistem gereksinimi isteyen oyunlarda yaklaşık 5-10 dk oynadıktan sonra ses kesilip normal hale dönüyordu fakat şu an hiçbir şekilde susmuyor ve bu beni rahatsız ediyor. Ekran kartı markasının kendi uygulamasını indirdim fakat herhangi bir şekilde yavaşlatamadım veya durduramadım. Şu an hala garantisi devam ediyor aldığım yere mail attım göndermemi istediler fakat kargoda başına herhangi bir şey gelmesine karşılık kararsızım. Herhangi bir bilgiye ihtiyacınız olursa duymak isterim. Bu konu hakkında herhangi bir bilginiz veya öneriniz var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-16 161956.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-16 161956.png
    321,1 KB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    58 KB · Görüntüleme: 13
Gigabyte çok sağlam bir marka evet ama neden böyle bir sorun yaşadığını anlamadım geçmiş olsun. Ama kargo konusunda bende pek güvenemem ama iyi paketlersen pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum ya da Gigabyte'ın yeri yakınsa elden de verebilirsin.

Gigabyte çok sağlam bir marka evet ama neden böyle bir sorun yaşadığını anlamadım geçmiş olsun. Ama kargo konusunda bende pek güvenemem ama iyi paketlersen pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum ya da Gigabyte'ın yeri yakınsa elden de verebilirsin.
Gigabyte önceden çok sağlamdı şuan sadece sağlam. Bir sürü soğutma sorunlu kart çıkardılar anakartlarında tam hatırlamadığım bir sorun falan çıktı vs. vs. bir sürü sorun oldu.

Yurtdışında Almanya'da yaşıyorum ama bilgisayarı direkt kasa olarak aldım ve anlaştıkları kargo şirketi bilgisayarı evin girişine bırakıp gittiği için pek güvenemiyorum sağlamlık konusunda. @Silinen üye

Yeni konular

Geri
Yukarı