İşlemci fanı duruyor ve yüksek sesle çalışıyor

zxxxc

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarı açarken ve normal kullanımda bu sıkıntıyla karşılaşıyorum oyun oynarken bu olmuyor. Sıcaklık değerlerinde de bir sıkıntı yok ama çok gürültü yapıyor sizce fan değişmeli mi? Video

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam attığım fan sizin işlemci ile uyumlu sıkıntısız kullanabilirsiniz. Eğer yapamazsanız burada konu açabilirsiniz. Son ihtimal ise bilgisayarcıya taktırırsınız hocam.

Teşekkür ederim hocam. Bilgisayar üstünde takamam zaten mecbur ana kartı çıkartmam lazım geri falan toplaması var alet edevat yok açıkçası bilmediğim için yapmakta istemiyorum dediğiniz fanı alıp götürüp taktırsam işçilik ne kadar alırlar bilginiz var mı pazartesi gidip sorabilirim.

Teşekkür ederim hocam. Bilgisayar üstünde takamam zaten mecbur ana kartı çıkartmam lazım geri falan toplaması var alet edevat yok açıkçası bilmediğim için yapmakta istemiyorum dediğiniz fanı alıp götürüp taktırsam işçilik ne kadar alırlar bilginiz var mı pazartesi gidip sorabilirim.
Anakartı çıkarmanıza gerek yok hocam. Fanı söküceksiniz yeni fanı monte edeceksiniz bu kadar. Hocam bir fan takmak için para alacaklarını sanmıyorum 5-10 TL arası olabilir. Siz sorarsınız.

Anakartı çıkarmanıza gerek yok hocam. Fanı söküceksiniz yeni fanı monte edeceksiniz bu kadar. Hocam bir fan takmak için para alacaklarını sanmıyorum 5-10 TL arası olabilir. Siz sorarsınız.

Hocam bilgisayarın sol kısmında demirler var onlar işi sıkıntıya sokuyor dar bir alan yani yine de deneyeceğim yardımınız için sağ olun.

Geri
Yukarı